Альгінатна маска: як користуватися? Детальний опис, що робить і чим корисна, відгуки та рейтинг з 10 найкращих масок
Альгінат – пластична маса, що видобувається з бурих морських водоростей. Саме ця унікальна субстанція становить основу маски. Додаючи різні стимулюючі та очищаючі компоненти, альгінатна маска перетворюється на багатофункціональний засіб для омолодження та комплексного відновлення шкіри.
Рекомендуються процедури жінкам після 30 років, коли поверхневі креми не показують бажаного ефекту. Основна відмінність альгінатної маски від інших подібних косметичних засобів – індивідуальний підхід до шкірних проблем. Маски масового виробництва розраховані на середньостатистичних жінок із поширеними проблемами шкіри обличчя.
Але альгінат необхідно самостійно розводити, тому в процесі приготування маски можна додати нові компоненти, необхідні для усунення конкретної вади.
Нещодавно альгінатні маски відносили до розділу професійної косметики.
Готувати склад непросто (необхідно чітко дотримуватися пропорцій), накладання пластифікуючої маски також потребує певної вправності, як і подальше зняття застиглої субстанції з особи.
Втім, сучасні жінки чудово справляються із проведенням салонних маніпуляцій у домашніх умовах, викладаючи у соціальні мережі забавні фото альгінатної маски на обличчі.
Секрети нанесення альгінатної маски
Придбавши заповітний порошок у магазині, жінки часто запитують себе: як розводити альгінатну маску? Якщо маска у формі гелю, тоді нічого не потрібно змішувати. Склад повністю готовий до нанесення, але варто звернути увагу на герметичність упаковки.
Після будь-якого пошкодження пакета або після його розкриття маска перетворюється на гумову субстанцію через 5 хвилин.
Для приготування альгінатної маски в домашніх умовах знадобиться скляний посуд та пластиковий шпатель. Перед змішуванням всіх компонентів варто підготувати особу:
- Очистити шкіру міцелярною водою, пінкою для вмивання або гелем.
- Розпарити обличчя, щоб пори відкрилися.
- Вії та брови обробляються вазеліном або кремом з високою жирністю, щоб захистити волоски від можливого налипання гумоподібної маски.
Порошок альгінатної маски та сироватку (або негазовану мінеральну воду) змішують у однакових пропорціях.Отриману суміш наносять шпателем на розслаблену особу максимально швидко, оскільки альгінат починає моментально тверднути.
Професіонали рекомендують робити маску лежачи: протягом 30 хвилин (поки що маска на обличчі) необхідно звести всю активність до мінімуму. Краще просто лежати та не розмовляти.
Зняття маски проводиться з підборіддя: кінчики маски захоплюються і тягнуться до чола. Потрібно бути готовим до того, що видалення маски принесе деякий дискомфорт, проте особливих хворобливих відчуттів не буде. Після зняття маски бажано нанести на обличчя зволожуючий крем.
Класифікація масок з альгінату
Маски з альгінату відрізняються за принципом дії:
- Класична маска підходить для всіх. Базовий склад (бурі водорості) чудово справляється як з розширеними порами, так і з в’яненням. Обличчя стає чистішим, сальність менш виражена, відчувається легкий ефект, що підтягує.
- Омолоджуюча маска містить колаген для повернення еластичності шкірним покривам. Після маски ефект ліфтинг яскраво виражений.
- Зволожуюча з хітозаном рясно живить шкіру, усуваючи лущення і вирівнюючи колір обличчя. Підійде для регенерації обличчя навіть у тяжких випадках.
- Маска з аскорбіновою кислотою для освітлення обличчя наноситься в тих випадках, коли потрібно надати шкірі рівномірного тону і здорового вигляду.
- Маски з рослинними комплексами вирішують індивідуальні проблеми: екстракт м’яти освіжає відтінок шкіри, а зелений чай та алое усувають вугровий висип.
Найпопулярніші альгінатні маски
Ринок пропонує широкий асортимент альгінатних масок, але тільки найкращі альгінатні маски стають популярними серед представниць прекрасної статі.
Рейтинг найуспішніших масок із альгінату:
- Shary з гіалуроновою кислотою та бетаїном для моментального зволоження шкіри. Компоненти маски утримують вологу усередині клітин, активізуючи внутрішньоклітинний метаболізм. Ефект помітний після першого застосування. Склад пакетика змішується з водою до утворення гелевої суміші, яка згодом легко змивається. Ціна на альгінатну маску варіюється в межах 130 рублів.
- LAMARIS з аргініном та екстрактом папайї інтенсивно насичує шкіру мікроелементами. Підтягуючий ефект помітний після першого застосування. Вирівнюється текстура шкіри, пори стають чистішими. Вартість товару в межах 180 рублів.
- ANSKIN COOL-ICE (як і всі корейські продукти) демонструє високу якість за привабливою ціною (420 рублів). Перечна м’ята у складі приємно охолоджує шкіру, знімає почервоніння, а екстракт пшениці, оливи та солодки насичує шкіру вітамінами. Обличчя стає зволоженим, пори звужуються, із глибоких шарів епідермісу виводяться токсичні речовини
- Inoface Collagen Modeling – продукт для підтяжки овалу обличчя та загального омолодження шкіри. Колаген живить і зміцнює дерму зсередини, усуваючи дискомфорт та лущення. Вартість альгінатної маски коливається від 112 рублів до 659 рублів.
- La Miso (корейський бренд, що спеціалізується на професійній доглядовій косметиці). Альгінатна моделююча маска з поліфенолами зеленого чаю заспокоює шкіру, має протизапальний ефект. Вартість пачки вагою 1 кг починається від 857 рублів.
Жінки пишуть позитивні відгуки про альгінатні маски. Подобається текстура масок, ефект, видимий після застосування. Пори стають менш помітними та чистішими, овал обличчя підтягується, зморшки розгладжуються.
Дівчата наголошують на відсутності недоліків альгінатних масок, тільки ціна на продукцію іноді буває досить високою.
Задумавшись про чарівні властивості масок, хочеться дізнатись, де купити альгінатну маску? Як виявилося, придбати чудодійний порошок із бурих водоростей можна у багатьох косметичних магазинах, у тому числі й на сторінках маркетплейсів в інтернеті.
Відгуки про маски з альгінатом
Фото альгінатної маски для обличчя