Альгінатна маска: що таке, для чого потрібна, як правильно використовувати + відгуки лікарів-косметологів, чим корисна для шкіри обличчя

Секрети нанесення альгінатної маски

Придбавши заповітний порошок у магазині, жінки часто запитують себе: як розводити альгінатну маску? Якщо маска у формі гелю, тоді нічого не потрібно змішувати. Склад повністю готовий до нанесення, але варто звернути увагу на герметичність упаковки.

Після будь-якого пошкодження пакета або після його розкриття маска перетворюється на гумову субстанцію через 5 хвилин.









Для приготування альгінатної маски в домашніх умовах знадобиться скляний посуд та пластиковий шпатель. Перед змішуванням всіх компонентів варто підготувати особу:

  • Очистити шкіру міцелярною водою, пінкою для вмивання або гелем.
  • Розпарити обличчя, щоб пори відкрилися.
  • Вії та брови обробляються вазеліном або кремом з високою жирністю, щоб захистити волоски від можливого налипання гумоподібної маски.

Порошок альгінатної маски та сироватку (або негазовану мінеральну воду) змішують у однакових пропорціях.Отриману суміш наносять шпателем на розслаблену особу максимально швидко, оскільки альгінат починає моментально тверднути.

Професіонали рекомендують робити маску лежачи: протягом 30 хвилин (поки що маска на обличчі) необхідно звести всю активність до мінімуму. Краще просто лежати та не розмовляти.

Зняття маски проводиться з підборіддя: кінчики маски захоплюються і тягнуться до чола. Потрібно бути готовим до того, що видалення маски принесе деякий дискомфорт, проте особливих хворобливих відчуттів не буде. Після зняття маски бажано нанести на обличчя зволожуючий крем.