Професійна косметика: види та марки якісної салонної косметики для волосся, тіла, обличчя та макіяжу (рейтинг брендів)

Професійна косметика: огляд кращих брендів для візажистів та косметологів (94 фото) + рекомендації щодо вибору коштів

У цьому невеликому огляді намагатимемося розібрати питання, що таке професійна косметика і в чому полягає її принципова відмінність від дорогого, але масового продукту.

Хтось може припустити, що відмінності між «елітною» та професійною косметикою не такі вже й великі, проте це не так.

Ноу-хау

Насамперед професійна косметика відрізняється від масового продукту особливостями виробництва. Щоб досягти найвищої якості препаратів, до їх складу включаються ексклюзивні компоненти. Багато успішних рецептур ретельно ховаються від сторонніх, передаються з покоління в покоління.

По-друге, професійна косметика виробляється на фармацевтичних підприємствах, завдяки чому забезпечується найсуворіший контроль якості продукції, що випускається.

Готова професійна косметика для волосся та шкіри не може залишити підприємство, минаючи мікробіологічну лабораторію, в якій здійснюється уважний аналіз зразків виробленої продукції.

Якщо у дослідників виникнуть питання щодо вмісту хоча б однієї упаковки, ліквідується ціла партія товару.Комусь це здасться необґрунтованим марнотратством, але саме завдяки такій суворості і досягається якість професійного рівня.