Гребінець дарсонваль: що це таке, інструкція із застосування, принцип роботи, відгуки, пристрій, фото до та після + поради щодо вибору

Гребінець дарсонваль: користь, шкода, відгуки, можливості, способи та особливості застосування гребінця проти випадіння волосся

Апарат Дарсонваль вважається одним із провідних косметологічних приладів. Він часто використовується для припинення випадання волосся та стимулювання їх росту, а також для покращення шкіри.

Пристрій призначений для використання окремо або у поєднанні з косметичними засобами для їх глибокого попадання в тканини та посилення впливу. Ще Дарсонваль використовується у лікувальних заходах для згасання больових відчуттів, спазмів та запалень.

Він часто використовується у комплексному лікуванні різних хвороб. Щоб почати користуватися, не потрібно ходити в косметологічний або фізіотерапевтичний кабінет. В наш час у продажу є чимало моделей, призначених для домашнього використання. Пропонується переглянути фото гребінця Дарсонваль, на яких можна побачити її варіанти.

Покази для використання апарата

Розглянемо для чого використовується Дарсонваль? Даний апарат спроектований як фізіотерапевтичний прилад, його дія побудована на активному впливі струму високої частоти малої сили.

Діяльність дарсонвалізації визнана у медичних колах та професійними косметологами.

Регулярне застосування апарату покращує кровообіг, піднімає тонус, проявляє дезінфікуючий вплив і сприяє глибокому надходженню косметичних препаратів.

У показаннях до використання гребінця Дарсонваль знаходяться близько 70 позицій.


Найпопулярніше використання приладу відзначається при таких проявах:

 • Проблемна шкіра. Допоможе прибрати гнійники, запалення, акне та інші подібні проблеми;
 • Жирна та пориста шкіра;
 • Ознаки в’янення шкіри. Зниження тонусу шкіри, зморшки, вікові зміни;
 • Опіки, удари, наслідки обмороження;
 • Облисіння та уповільнене відростання волосся;
 • Перхать та себорея;
 • Невралгії та радикуліт;
 • Варикозне розширення вен та целюліт.

Тим хто не має перелічених проблем, ця процедура допоможе в косметичних цілях, адже вона сприяє поліпшенню тонусу шкіри. За рахунок впливу малого струму починає швидше відбуватися поділ клітин, більше виробляється корисних речовин, зменшується рівень випаровування вологи, тому захищає від сухості шкіри.

Перед тим, як застосовувати апарат, потрібно ознайомитися з протипоказаннями. Не показаний онкологічним хворим, при аритмії, тромбофлебіті, епілепсії, вагітності та туберкульозі.

При випаданні волосся

Боротися з рідіючими пасмами волосся багато фахівців радять за допомогою дарсонвалізації.

 • Ця процедура успішно застосовується протягом 20-30 років як в оздоровчих центрах, так і в умовах будинку.
 • Час на виконання процедури займає від 5 до 15 хвилин і залежить від таких причин: встановленого діагнозу, довжини волосся та його густоти.


Коли в людини осередкова алопеція, тоді причина захворювання у порушенні роботи нервової або ендокринної системи. Спочатку спеціаліст призначає від 5 до 7 сеансів процедури для більш проникливої ​​до 20 сеансів.

Коли у людини випадає волосся по всьому колу голови і за короткий час, причинами цієї проблеми можуть бути різні фактори. Це може статися через стрес, лікування антибіотиками, хронічні хвороби, непомірне вживання алкогольних напоїв та сигарет, розростання злоякісних утворень.

Діяльність лікування Дарсонвалем багато в чому залежить від постановки точного діагнозу. Наприклад, якщо причиною став стрес, то після низки процедур пацієнт помітить позитивний результат.

Коли причина облисіння у високому рівні тестостерону, тоді процедури з Дарсонвалем не допоможуть, а навіть завдадуть шкоди. У таких випадках потрібна пересадка волосся.

Як застосовувати

Розглянемо, як користуватися гребінцем Дарсонваль?

 1. Визначити відчуття на шкірі. Перед використанням варто перевірити вплив пристрою на звороті руки – які відчуття приносить його дія? За допомогою перемикача потужності на приладі потрібно зробити, щоб поколювання було приємним, а не давало негативних відчуттів.
 2. Для запобігання удару електрикою не слід брати пристрій мокрими пальцями.
 3. Для того, щоб не з’явилися опіки при експлуатації пристрою, не можна торкатися його залізних елементів.
 4. Витирати застосовані насадки спиртом щоразу після використання. При контакті зі шкірою на апараті може з’явитись плівка від виділення шкірного сала. Якщо її не видаляти, ефект від застосування зменшується.
 5. Слід дбайливо поводитися з насадками приладу. Вони виготовлені зі скла, а при випадковому падінні здатні тріснути або розбитися.


Пристрій, який дозволяє впоратися з багатьма захворюваннями та негативними проявами, має бути у кожної сім’ї.


Відгуки про цей прилад

Розглянемо деякі відгуки про гребінець Дарсонваль.

 1. Розповіла одна дівчина, яка купила прилад і випробувала його на собі. Пише, що спочатку застосування для волосся рідко його використовувала через невеликі неприємні відчуття, але пізніше втягнулася. Брала гребінець і 5 хвилин прочісувала по коріння. Нагадує, щоб не вдарило струмом, потрібно робити процедуру на сухому волоссі. Через 3 місяці після процедур у дзеркалі раптово побачила нову поросль на лобі. Ще через 3 місяці помітила гармату. За довжиною волосся не стежила, підрівнювала у перукарні кінчики. Зауважила, що стимуляція шкіри ефективна у відрощуванні підшерстка.
 2. Інша дівчина застосовує апарат Дарсонваль для активізації зростання волосся. Передісторія: вона нарощувала собі волосся і ще трохи залишилася б лиса. Проходить курси лікування 2-3 рази на рік удома. Любить його використовувати із додатковими засобами. Наприклад, наносить на голову настоянку перцевої м’яти та проводить апаратом по волоссю протягом 20 хвилин. Також робить і за допомогою нікотинової кислоти. Процедуру спочатку проводить на слабкій потужності, а потім додає наростаючою. За місяць виходить відростити волосся на 1 см. За два роки вона зуміла відростити все своє колишнє волосся.
 3. Інна Чехова розповіла, що придбала цей апарат і він працює вже 4 роки.Пише, що стимулювання волосся використовує Дарсонваль курсами по 10-15 днів, проводиться щодня чи через день по 10 хвилин. Виставляє на приладі комфортну потужність, почуття голок не повинно бути. Проводить апаратом не лише по голові, а й по комірцевій зоні. Зіткнулася з проблемою інтенсивного випадання волосся, але що їй допомогло? По-перше, курс Дарсонваля 10-15 днів. По-друге, комплекс вітамінів використовувала Мерц. По-третє, застосувала стимулятори росту волосся. Використовувала італійські ампули Carin Botea 6.4, пізніше купувала інші лосьйони. Виконуючи все це, через місяць помітила густий підшерсток, що виріс. Потім вона почала чекати, коли волосся відросте і перестане дивитися в різні боки. Добре відгукується про апарат як про помічника від застуди.


Придбання та ціни

Може виникнути питання, де купити гребінець Дарсонваль? Її можна купити разом із апаратом у різних інтернет-магазинах, де спостерігається широкий вибір таких приладів.

 • Якщо говорити про ціну на гребінець Дарсонваль, то вона коштує в межах 290-800 рублів.
 • Ціна на апарат у комплекті з гребінцем та насадками коштує від 2500 рублів.

Фото гребінця дарсонваль