Скраб для обличчя: ТОП рейтинг найкращих брендів 2024 року + рецепти, як зробити корисний скраб для обличчя вдома своїми руками

Скраб для обличчя в домашніх умовах – ТОП-5 простих рецептів з описом, що це таке, як використовувати і в чому переваги

Шкіра постійно оновлюється, це природний процес, який відбувається самостійно. Але для того, щоб колір обличчя постійно залишався рівним, а пори не забивалися, необхідно відлущувати мертві частинки шкіри.

Для цього на допомогу прийде очисний скраб для обличчя, який допомагає оновлювати епідерміс. Шкіра починає сяяти, стає гладкою і приємною на дотик. При цьому зробити скраб для особи можна в домашніх умовах.

Відмінність від пілінгу

Механічний пілінг – це спосіб, коли омертвілі частинки видаляються за допомогою абразивних частинок, які часто мають штучне походження. Ці частинки невеликі, тоді як у скрабу вони досить великі.

  • Якщо абразив у цьому засобі використовують подрібнені кісточки, кавову гущу або сіль.
  • Отже, ці компоненти нерівні, неоднорідні і мають різну форму.
  • За рахунок цього і відбувається скрабуючий ефект.

Тому пілінг можна використовувати при будь-якому типі шкіри, навіть якщо вона запалена. Є навіть спеціальний курс, який використовують для цього.

Скраб не можна застосовувати, якщо на обличчі з’явилися якісь запалення або вискочили прищики. Так можна тільки занести в роздратування інфекцію, а за рахунок методики використання рознести її по всій особі.