Косметика для волосся: рейтинг кращих брендів професійної перукарської косметики для жіночого та чоловічого волосся

Косметика для волосся: як вибрати та користуватися? Опис засобів по догляду за волоссям + відгуки про декоративну косметику

Професійна косметика для волосся є спеціальним комплексом, в основі якого використовуються якісні продукти, що відрізняється за своїм складом від побутових доглядових засобів. Сучасні препарати відрізняються більшою перевагою, ніж популярні марки для масового використання.

Асортимент товарів досить широкий. Найчастіше споживачі не можуть самостійно підібрати якісну косметику для домашнього використання. У цьому матеріалі ми підготували опис затребуваних товарів за результатами відгуків про косметику для волосся.

Відмінні риси косметики для волосся

Які відмінності професійних засобів від побутової косметики? Для створення спеціальних продуктів використовують численні дослідження. Добросовісні виробники перед випуском продукції проводять лабораторну діагностику під проводом дерматологів.

Вчені – хіміки проводять тестування компонентів для видачі відповідного сертифікату якості.









Виділяють кілька основних особливостей професійної косметики для волосся. Вони включають такі критерії:

  • Склад розробляється з урахуванням типу волосяних фолікул. Наприклад, для кожного різновиду використовують певний вид діючої речовини. В результаті регулярного використання кучеряве волосся легше піддається укладання, а тонке набуває пружності та еластичності;
  • Для виробництва не використовують токсичних сполук, які негативно впливають на стан шевелюри. Корейська косметика для волосся складається з екзотичних інгредієнтів, які запобігають випаданню волосяних цибулин, а також стимулюють їх швидке зростання;
  • Професійна косметика має кислотно-лужний баланс. В результаті регулярне використання доглядових засобів дозволяє відновити пофарбовані та пошкоджені пасма;
  • Сучасні товари виготовляються за градацією палітри кольорів. Наприклад, у продажу представлені тонуючі склади, що допомагає позбавити жовтизни, додати яскравості та соковитості образу.

Ціна на професійну косметику вища, ніж у побутових марок. Проте варто зазначити, що склади економічніші. Для миття голови знадобиться в середньому від 20 до 30 г миючого складу.

Різновиди професійної косметики

Більшість брендів пропонують величезний вибір різної продукції, спрямованої на догляд за пошкодженим та фарбованим волоссям. Кожен склад відрізняється своїм принципом дії та тривалістю.

Сучасні компанії розробляють цілі лінії з догляду. Перед вибором необхідно ознайомитись з видами корисних складів для волосся. Вони поділяються на такі категорії:

  • Шампунь;
  • Бальзам;
  • Кондиціонер;
  • Маска;
  • Сироватка.









Шампунь застосовують для видалення забруднень із поверхні та структури волосся. Завдяки йому вдається позбутися частинок пилу, шкірного сала та бруду. Для споживачів розроблено кілька типів миючих складів.

Бальзами рекомендовано використовувати разом із шампунем з однієї лінії. Більшість складів дозволяють захистити волосся від впливу ультрафіолетових променів та створюють ефект плівки від термічного впливу.

Кондиціонери або ополіскувачі мають схожий принцип дії з бальзамом. Перевагою таких продуктів вважають їхню можливість посилити захисні властивості та запобігти впливу зовнішніх факторів.

  • Маски, на відміну від усіх вищезгаданих складів, відрізняються за своєю дією.
  • Наприклад, зволожуючі продукти були розроблені для експрес-відновлення.
  • Склади для зростання збільшують швидкість формування нових фолікул.
  • Продукти проти випадання спрямовані на збереження обсягу.
  • Перед вибором рекомендують ознайомитись із складом препарату.

Сироватки допомагають швидко усунути дефекти шевелюри. Наприклад, флюїди складаються з комплексу рослинних та мінеральних компонентів, які дозволяють зміцнити тонке та ослаблене волосся.

Продукти для укладання

Професійні засоби для укладання мають сильний ефект. Завдяки їм зачіска тримається набагато довше, ніж використання побутових марок. До того ж склади допомагають захистити поверхню волосся від теплової дії та сонячної інсоляції.









Що відносять від цієї категорії? Цей список містить:

  • Фарба.У складах професійних товарів зазначають мінімальний відсоток аміаку. При фарбуванні поверхня не руйнується агресивними речовинами;
  • Мус. Його вибирають для надання прикореневого обсягу, а також пружності та еластичності пасмам;
  • Фіксуючий лак. Цей продукт був розроблений для фіксації зачіски. Сучасні марки містять у собі агресивних компонентів. Завдяки ньому волосся не склеюється і не обтяжується протягом дня;
  • Пінка. Принцип дії цього препарату схожий на мус. Її можна наносити по всій довжині пасм.

Популярні марки

Де купити косметику для волосся? Придбати доглядові товари можна у професійних центрах для перукарів.

На прилавках таких відділів представлена ​​величезна кількість якісних продуктів для самостійного догляду.

Ми склали рейтинг найкращих виробників на думку споживачів. До них відносять:

  • Wella. Німецька компанія над ринком індустрії краси з 1973 року. Продукція від цього виробника зарекомендувала себе як найкращі засоби для самостійного використання. У магазинах представлені всі категорії догляду;
  • Sebastian professional. Американська марка належить до одним із найкращих на ринку краси. Технологи регулярно прагнуть створення інноваційних засобів для догляду за шевелюрою. Виробники вийшли ринку на початку 1973 року. Якісний товар забезпечив хорошу репутацію бренду;
  • Redken.Американська компанія на початку шістдесятих років почала виготовляти інноваційні склади для домашнього лікування волосся. Результат використання нічим не відрізнявся від салонних процедур. Вже протягом кількох років Redken вважається однією із затребуваних марок на ринку індустрії краси.









Виробник реалізує величезну палітру фарб, засобів для укладки та відновлювальних продуктів. На фото косметики для волосся представлені найпопулярніші набори від американської фірми.

Фото найкращої косметики для волосся