Маски для шкіри: ТОП-10 тонізуючих живильних масок для рук, шиї, голови та області в око для сухої, нормальної та проблемної шкіри

Маски для шкіри: рейтинг найкращих зволожуючих, тонізуючих масок для обличчя + рецепти з інструкцією, як зробити в домашніх умовах

Якісні маски для обличчя вважаються справжньою зброєю жінок різного віку. У складі таких сумішей є безліч компонентів, які призначаються для глибокого та інтенсивного зволоження. Багато хто з них був розроблений для живлення, відлущування, підсушування, тонізування, відбілювання та омолоджування епідермісу.

Сучасна косметологія регулярно модернізує рецептуру масок та пропонує скористатися новинками у вигляді патчів, тканинних, магнітних та плівкових текстур. Які маски вважаються найкращими для шкіри? У цьому матеріалі представлений рейтинг популярних марок та рецепти для домашнього використання.

Критерії вибору косметичного складу

Перед покупкою або приготуванням косметичного складу необхідно визначитися з типом свого шкірного покриву.

Які маски для якої шкіри підходять? Косметологи рекомендують ознайомитись з кількома критеріями, за якими здійснюється вибір продукту.

До них відносять:

  • Регулярна сухість та лущення шкірного покриву потребують використання натуральних та поживних компонентів. Наявність спирту супроводжується сильним пересихання верхнього шару епідермісу.Для цього рекомендовано вибирати рецепти масок для особи на основі олій, гіалуронової кислоти. Вони дозволяють живити та зволожувати поверхню обличчя та шиї;
  • Чутливий тип заслуговує на особливу увагу. Наявність хімічних компонентів може стати причиною розвитку алергії, запальних та бактеріологічних процесів. Для цього вибирають склади на основі алое, цинку та різного виду глини. Ці компоненти мають протизапальний ефект;
  • Для жирного та проблемного типу шкіри маски повинні складатися з ромашки, натуральної олії чайного дерева, рожевої та зеленої глини.









При виборі домашніх масок для шкіри важливо враховувати, де використовуватиметься косметичний склад. Наприклад, для самостійного застосування рекомендують вибирати продукти у герметичних банках та тюбах. Для далеких подорожей найкращим варіантом буде використання одноразових засобів.

В якості експресу догляду рекомендовано використовувати альгінатні та гідрогелеві патчі. Вони допомагають швидко реанімувати шкірний покрив, надати йому свіжості та однотонного кольору.

Посилює ефект

Впоратися з нанесенням маски для обличчя зможе абсолютно кожен.Однак косметологи пропонують скористатися кількома хитрощами, які посилять результат.

Вони полягають у таких діях:

  • Попередньо шкірний покрив необхідно очистити за допомогою спеціальних засобів. Для цього використовують тоніки та лосьйони. Запобігти надмірній пігментації дозволить регулярне скрабування.
  • Щоб на поверхні епідермісу не з’являлися рани, важливо правильно підібрати консистенцію скрабу. Для цього у складі косметики повинні бути присутні кава, дрібна сіль, кокосова стружка.
  • Кожний покрив попередньо розпарити за допомогою трав’яного відвару. Завдяки такому впливу пори розкриваються, що дозволяє позбутися токсинів та глибоких забруднень;
  • Під час проведення процедури необхідно лежати. Справа в тому, що маска є густою і щільною субстанцією, яка у вертикальному положенні надаватиме обтяжливий ефект. В результаті м’які тканини обличчя поступово зміщуватимуться і змінюватимуть овал;
  • Після глибокої очистки пор слід скористатися кремом, підібраним виходячи з вашого типу шкіри.

Увага! Для повноцінного догляду достатньо наносити маску трохи більше 3 разів за 7 днів. Зловживання косметичними складами може стати причиною появи алергічної реакції.

Рейтинг популярних масок

Для підбору складу необхідно попередньо ознайомитися з відгуками про маски для шкіри. У цьому випадку слід враховувати тип епідермісу.








У свою чергу вони поділяються на такі види:

  • Зволожуючі. Найкращою вважають Tony moly tomatox. Склад є вершковою текстурою з дрібними гранулами. Вони дозволяють ніжно відлущувати ороговілий шар. Маска цієї марки має очищувальну дію, видаляє запалення і надає бархатистість;
  • Маски для нормального типу шкіри. До цієї категорії відносять Siberia frozen limonnik. Консистенція рівномірно вбирається в шкіру, надає очищення, живить та наповнює енергією;
  • Для сухого типу. В даному випадку рекомендують скористатися Лібрідерм аевіт. Склад містить у собі велику кількість вітамінів, рослинних олій. Він був розроблений для надання пружності, скорочення мімічних зморшок, прискорення обмінних процесів;
  • Для жирної шкіри.Косметологи радять вибирати Savonry top face. Дана маска заснована на блакитній глині ​​та альгінатній основі. Ці компоненти мають протизапальну дію та підсушуючий ефект, що дозволяє позбутися численних запалень.

Рецепти для домашнього використання

У більшості випадків натуральні інгредієнти дозволяють досягти бажаного результату за короткий час. Пропонуємо скористатися перевіреними рецептами масок для шкіри.

Для заповнення поживних компонентів пропонуємо скористатися наступним складом. Він підходить для зволоження та глибокого живлення сухої та проблемної шкіри.

Для цього нам знадобиться:

  • Подрібнені вівсяні пластівці 2 ложки;
  • Тепла вода – 3 ложки;
  • Блакитна глина – 2 ч.л.;
  • Оливкова олія 10 крапель;
  • Екстракт виноградних кісточок.









Всі інгредієнти змішуємо один з одним до утворення однорідної консистенції. Після цього рівномірно розподіляємо суміш по поверхні шкіри обличчя, шиї та зони декольте. Залишаємо поживний склад на 20 хвилин. Змиваємо його теплою водою та зволожуємо живильним кремом.

Для боротьби з жирним та проблемним типом був розроблений найкращий рецепт маски для шкіри.

Він включає використання наступних компонентів:

  • 1 ч. л. блакитний, рожевий та зелений глини;
  • 2 ст. теплої води;
  • Олія чайного дерева 15 крапель;
  • Екстракт алое 1 ст. л.

Ретельно перемішуємо продукти в глибокій ємності.

  1. Розподіляємо маску тонким шаром за допомогою косметичного пензля.
  2. Залишаємо її на 15-20 хвилин, а потім змиваємо теплою водою.
  3. Застосовуючи цю суміш 2-3 рази на тиждень можна досягти хороших результатів.

В результаті скорочується кількість висипань, покращується колір та підвищується пружність шкіри.

Фото масок для шкіри