Маски для шкіри: ТОП-10 тонізуючих живильних масок для рук, шиї, голови та області в око для сухої, нормальної та проблемної шкіри

Маски для шкіри: рейтинг найкращих зволожуючих, тонізуючих масок для обличчя + рецепти з інструкцією, як зробити в домашніх умовах

Якісні маски для обличчя вважаються справжньою зброєю жінок різного віку. У складі таких сумішей є безліч компонентів, які призначаються для глибокого та інтенсивного зволоження. Багато хто з них був розроблений для живлення, відлущування, підсушування, тонізування, відбілювання та омолоджування епідермісу.

Сучасна косметологія регулярно модернізує рецептуру масок та пропонує скористатися новинками у вигляді патчів, тканинних, магнітних та плівкових текстур. Які маски вважаються найкращими для шкіри? У цьому матеріалі представлений рейтинг популярних марок та рецепти для домашнього використання.

Критерії вибору косметичного складу

Перед покупкою або приготуванням косметичного складу необхідно визначитися з типом свого шкірного покриву.

Які маски для якої шкіри підходять? Косметологи рекомендують ознайомитись з кількома критеріями, за якими здійснюється вибір продукту.

До них відносять:

  • Регулярна сухість та лущення шкірного покриву потребують використання натуральних та поживних компонентів. Наявність спирту супроводжується сильним пересихання верхнього шару епідермісу.Для цього рекомендовано вибирати рецепти масок для особи на основі олій, гіалуронової кислоти. Вони дозволяють живити та зволожувати поверхню обличчя та шиї;
  • Чутливий тип заслуговує на особливу увагу. Наявність хімічних компонентів може стати причиною розвитку алергії, запальних та бактеріологічних процесів. Для цього вибирають склади на основі алое, цинку та різного виду глини. Ці компоненти мають протизапальний ефект;
  • Для жирного та проблемного типу шкіри маски повинні складатися з ромашки, натуральної олії чайного дерева, рожевої та зеленої глини.









При виборі домашніх масок для шкіри важливо враховувати, де використовуватиметься косметичний склад. Наприклад, для самостійного застосування рекомендують вибирати продукти у герметичних банках та тюбах. Для далеких подорожей найкращим варіантом буде використання одноразових засобів.

В якості експресу догляду рекомендовано використовувати альгінатні та гідрогелеві патчі. Вони допомагають швидко реанімувати шкірний покрив, надати йому свіжості та однотонного кольору.