Японська косметика: рейтинг 2023 року найкращих брендів косметики з Японії за відгуками косметологів (розбір складу та цін)

Японська косметика – особливості, переваги та огляд кращих косметичних брендів для обличчя або волосся
Багато хто думає, що краса і довголіття японських жінок пов’язана з генетикою, морським кліматом і гарною екологією. Почасти це вірне судження. Але не варто применшувати вплив, який має японська косметика для обличчя.

З давніх-давен накопичуються рецепти досягнення краси. Японські виробники косметики відрізняються особливим підходом та сучасними технологіями.

Продукція ретельно перевіряється на відповідність стандартам. У процесі дослідження виявляються дози, які гарантують оптимальний лікувальний результат.

Особливості японської косметичної системи

Всі зустрічають багато фото японської косметики з демонстрацією результату до і після використання, що це рекламний трюк чи реальність? Вітчизняні споживачі не усвідомлюють, навіщо японкам так багато б’юті продукції? Коли та як це використовувати? У чому сенс японської системи для покривів шкіри?

Але всі звикли, — «Японське означає це хороша продукція». Справа в тому, що в цій країні девіз — «Будь кращим». Співробітники схиблені на якості товарів та послуг. Кожен для досягнення результату переробляє багато годин, дехто ночує на робочому місці. Тому косметичні засоби з Японії довіряють по всьому світу.

 • Японки в середньому мешкають 90 років. Справа тут не тільки в екології та хорошому кліматі, там теж є зима та існують неприємності пов’язані з радіацією.
 • Такий результат став можливим завдяки дисципліні.
 • Місцеві мешканці чітко дотримуються дієти та виконують усі інструкції щодо використання косметичних засобів.
 • Тому жінки з віком 75—80 виглядають як 40—50-річні представниці прекрасної статі.
 • І насправді складно виявити приблизний вік з першого погляду.

Це дороге і потрібне індивідуальне замовлення

У багатьох постає питання, де замовити японську косметику, оскільки ніхто не може повірити, що такий чудодійний засіб можна придбати у звичайному магазині. Мова обов’язково повинна йти про дорогий продукт люкс рівня, тому це дуже дорого і не всім доступно. Це абсолютно не вірна думка.

 • До цього росіянок привчили, завдяки гарним пляшечкам із США та Європи. Такий підхід розробили маркетологи з метою реклами. Це справді дуже дорого, але на жаль, як правило, не ефективно.
 • Але японські виробники йдуть шляхом наукового прогресу. Вони орієнтуються на нанотехнології. Спеціальні мікроскопічні компоненти впливають на глибокі шари шкіри, завдяки чому забезпечується комплексне омолодження.

Технології виробництва захищені патентами і не вимагають надто дороге обладнання або витрати на процес виготовлення. Тому вартість є цілком доступною для вітчизняних жінок.

І це не міф, а реальність. Така косметика дійсно існує і продається у звичайних магазинах, можливо, не у всіх, але можна знайти та придбати.

Як користуватися японською косметикою

Багато хто чув, що японська натуральна косметика відрізняється компонентами на основі дарів моря і тому дуже добре працює?

Насправді існує багато високоякісних і зовсім недорогих ліній косметичних засобів вироблених у Японії. Але вони не гарантують чудового результату без дотримання правил використання.

Сутність японської косметичної системи:

 • Кожний покрив необхідно регулярно очищати від забруднень та макіяжу;
 • На тиждень необхідно виконувати пілінг обличчя не менше 1-3 разів залежно від віку та типу шкіри;
 • Важливо пам’ятати, що тонізована шкіра завдяки лосьону забезпечує заспокоєння та нормалізацію рівня PH балансу;
 • Застосовується сироватка для обличчя;
 • Використовується натуральна маска для обличчя;
 • Регулярно виконується масаж обличчя із застосуванням косметичної олії;
 • На шкіру наноситься крем.

Якщо дотримуватися цих правил щодня, тоді з часом з’явиться стійкий позитивний результат.


Секрет японських косметичних засобів

Сучасні модниці з усього світу обов’язково мають щось, що стосується японської декоративної косметики. І це не дивно, оскільки сама назва та сутність цього напряму розробили японські хіміки в давнину.

 • Але сучасні засоби включають не лише древні рецепти до них додані проривні технології.
 • Тому сформувався унікальний симбіоз найкращого з минулого і сьогодення.
 • Це дозволило випускати унікальні за рівнем якості: тональні креми, тіні для повік, рум’яна, туш для вій, коректори, олівці, підводки та інші товари цього напряму.

Японська косметика не тільки приховує недоліки шкіри, але націлена на надання супутнього лікувального ефекту. Вона робить все те, що обіцяє реклама дорогих коштів з інших країн, але ефективніше і без небезпеки для здоров’я, оскільки використовуються виключно природні компоненти.

Наприклад, японська пудра забезпечує не тільки рівний тон шкірного покриву, але створює захист від впливу ультрафіолету та формує бар’єр перед утворенням акне.

Дитяча косметика з Японії найкраща

Японська дитяча косметика у пріоритеті у більшості вітчизняних мам? Але чому, що в ньому такого особливого? Справа в тому, що у малюків дуже чутлива шкіра та слабкий організм, його захисні властивості ще не сформувалися.

У разі використання засобів, заснованих на «хімії», можливі висипання та серйозні ускладнення зі здоров’ям.

 • Японські засоби ґрунтуються на природних компонентах.
 • Для виробників, головне, не лише забезпечення заявленого ефекту, але гарантія відсутності шкоди.
 • Саме на це орієнтуються всі косметичні засоби для дітей та дорослих, виготовлені в Японії.

Вся сертифікована дитяча косметика з Японії гіпоалергенна, що гарантується безліччю пройдених тестів якості.

У складі відсутні консерванти, небезпечні барвники. Японські виробники орієнтуються на натуральність для безпечного використання на ніжній шкірі малюка.

Тепер ми усвідомимо, чому японська косметика стала дуже популярною у світі. І в чому суть японської косметичної системи, головне, регулярно та правильно застосовувати різні засоби. Тільки тоді гарантує позитивний результат.

Фото Японської косметики