Натуральна косметика: ТОП-10 найкращих брендів 2024 року вітчизняної та зарубіжної косметики (рейтинг виробників)

Натуральна косметика – що це таке, користь та основні правила зберігання, на відміну від звичайної та органічної косметики

Кожна жінка прагне підтримувати красу і здоров’я. Бажання представниць прекрасної статі використовувати у догляді за шкірою найкращу натуральну косметику виправдане її безпекою для здоров’я, екологічною чистотою та результативністю.

Поняття натуральної косметики

Натуральні косметичні засоби містять у складі інгредієнти рослинного або тваринного походження, які тією чи іншою мірою мають позитивний вплив на стан шкірного покриву.

Перші свідчення застосування речовин природного походження як лікувально-профілактичних та доглядових засобів для шкіри виявили при дослідженні гробниць єгипетських фараонів. Знайдені поради та рецепти краси в сувоях, а також судини з-під мазей, пахощів, олій археологи відносять до 4 – 3 тисячоліття до зв. е.

  • За останні 20 років популярність косметики на основі природних компонентів зросла.
  • Дедалі більше косметичних компаній ставлять акцент на вміст натуральних речовин у продукції, що привертає увагу покупців.
  • Сторінки журналів, інтернет-видань наповнені вражаючими фото натуральної косметики.

Слід враховувати, що включення до формули косметичного засобу одного інгредієнта природного походження не робить продукт натуральним. Частка природних складових в еко-косметиці має бути не меншою за 50%.