Маска для волосся в домашніх умовах: рецепти для росту та густоти волосся + поради, як приготувати та вибрати найкращу

Маска для волосся – види, дія та застосування. Огляд народних та професійних масок для зміцнення та зростання волосся

Гарне, доглянуте та здорове волосся вважається справжньою прикрасою, яка доповнює будь-який жіночий образ. Однак далеко не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися пишними пасмами та локонами. Справа в тому, що регулярне фарбування, неправильний догляд і часте термічне вплив негативно позначається на структурі шевелюри.

Виправити ситуацію дозволяють косметичні засоби для догляду за волоссям. При виготовленні цих продуктів використовують живильні олії, вітамінні комплекси, які при проникненні всередину структури мають лікувальний та відновлюючий ефект.

Вибираємо маску для волосся

Сьогодні придбати поживний, відновлюючий та стимулюючий догляд можна у будь-якому магазині. Однак слід враховувати, що після придбання маску необхідно правильно застосувати.

  • Наприклад, для пошкодженого волосся зволожуючу текстуру залишають 3 хвилини.
  • Якщо перетримати її, то кремоподібна структура сильно обтяжуватиме пасма.
  • Після сушіння їм складно передати потрібний обсяг.

Для жирного волосся розроблено склади, що дозволяють скоротити вироблення жирового секрету. Наносити доглядові засоби необхідно на кінці. Прикоренева область має бути оброблена.
Щоб поживні речовини швидко проникли в пористу структуру, рекомендують робити теплий компрес. В результаті нагрівання лусочки розкриваються, що дозволяє зволожуючим компонентам проникнути вглиб фолікула. В результаті шевелюра стає гладкою та об’ємною.

Ми склали рейтинг продуктів, які вибороли позитивні відгуки про маску для волосся для домашнього використання. Кожен продукт має свої переваги та недоліки.