Маска з желатину для обличчя: домашні рецепти з перевіреним складом для підтягування шкіри + властивості та відгуки про ефективність

Маска з желатину від зморшок – користь, протипоказання, властивості желатинової маски, правильне нанесення та застосування

При згадці желатину мозок відразу малює картинки з барвистим желе та смачним новорічним холодцем. Однак не всі знають, що желатин є дивовижним косметичним продуктом натурального походження, що включає:

  • Вуглеводи, тваринні жири та білки. Бажатин видобувається з кісток, сухожилля і хрящів великої рогатої худоби або риб. Тому всі інгредієнти желатину створювалися природним шляхом, а не синтезувалися у лабораторіях.
  • Крахмаль.
  • Амінокислоти.
  • Золу.
  • Мінерали (фосфор, Na, Mg, Ca, Fe, калій).
  • Воду.

У очищеному та просушеному вигляді, в якому желатин найчастіше продається в магазинах, продукт є безбарвними або жовтуватими кристалами без різкого запаху.

Існує рослинний желатин – агар-агар та пектин, який видобувається з морських водоростей, але саме тваринний желатин є джерелом чистого колагену, так необхідного жінкам після 25 років.

  • Желатин є чудовою основою для створення масок.
  • Його консистенція дозволяє поживним речовинам проникати вглиб шкірних покривів, доставляючи колаген саме туди, де відчувається його нестача.

  • Колаген – основний компонент людської сполучної тканини.
  • Науково встановлено, що після 25 років вироблення колагену поступово сповільнюється.
  • Тому необхідно компенсувати нестачу поживних речовин. Желатинові масочки мають ніжну текстуру і чудово вбираються.

Крім того, косметичний засіб легко змивається або знімається як плівка (фото маски з желатину наочно демонструє процес).








Різновиди масок

Маски з желатиновими гранулами стають ще кориснішими, якщо до суміші додати компоненти для максимального лікувального ефекту.

Залежно від наповнювачів маски бувають:

  1. Медова (антивіковий ефект). Для створення маски береться 1 ст. желатинових гранул та 3 ст.л. меду натурального походження. Також знадобиться 250 мг роздробленого аспірину, 100 мл води та 100 мл гліцерину. Усі інгредієнти готують у желатиновій масі на водяній парі. Рекомендується використовувати посуд зі скла під час приготування.
  2. Маска з активованого вугілля та желатину не тільки надасть пружності шкірі, але й упорається з локальними запаленнями. До 1 ст. желатину додають 2 таблетки подрібненого активованого вугілля, замішують маску. Після змивання складу рекомендується пройти кубиком льоду на трав’яному відварі.Активоване вугілля відоме своїми адсорбуючими властивостями.
  3. Молочна маска з желатином. Як зробити маску із желатину з молоком, щоб продукти максимально зберегли корисні речовини? На 6 частин молока береться 1 частина желатину. В даному випадку в желатинові гранули вливають молоко і готують на кілька хвилин, щоб молочна текстура не згорнулася. Суміш наноситься звичайним способом.
  4. Гліцеринова маска для зволоження. На 1 ст. желатину береться 1 ст. меду та 25 мг гліцерину. Все замішується на водяній бані та наноситься після остигання. Гліцерин відомий своїми зволожуючими властивостями, косметична речовина чудово відтворює на шкірі вологозберігаючу оболонку.
  5. Лімонна маска проти чорних крапок. Для приготування косметичної суміші знадобиться набряклий желатин, таблетка активованого вугілля та 2 ст.л. лимонного соку (свіжого).
  6. Бананова маска (поживна). На 1 ст. желатину береться 1 стиглий банан і аптечні капсули з вітамінною сумішшю А та Е. Подрібнений банан (кашу) перемішують з набряклим желатином разом з вітамінним комплексом.
  7. Маска з алое для висвітлення плям. На 2 ст. желатину беруть 12 мл алое, 12 мл олії оливи холодного віджимання та 3 краплі вітамінної суміші А та Е.
  8. Маска, що омолоджує з вершковим маслом, чудово підходить для зволоження шкіри, коли тільки проявляються перші ознаки старіння. На 6 ст. води береться 1 ст. желатину та 2 ст.л. вершкового масла. Готується звичайним способом.
  9. Маска, що підтягує, з авокадо виходить шляхом додавання в желатинову масу кашки з фрукта. Авокадо багате на жирні кислоти, вітаміни, які стабілізують роботу гормонального фону і надають шкірі сяйва.

Желатин є чудовою базою для будь-якої маски: достатньо вибрати потрібний наповнювач.










Домашня маска з желатину

Домашні маски з желатином повинні готуватися за певною схемою:

  • Желатин необхідно заливати будь-якою холодною або теплою рідиною (водою, трав’яним відваром, соком, молоком) так, щоб рідини було більше желатину.
  • Продукти маски не повинні містити штучних барвників або консервуючих речовин.
  • Набухати желатин не менше 35 хвилин.
  • До однорідного стану желатинова субстанція припадає на водяній бані.
  • У теплу приготовлену суміш додають компоненти для маски.
  • Желатин не можна кип’ятити за жодних умов! Інакше маса втрачає всі вітаміни і стає марною.

Варто пам’ятати, що всі маски наносяться тільки на чисту шкіру легкими масажними рухами.

Під час носіння маски не бажано говорити, щоб колаген максимально проник у складки зморшок. Стягування маски проводиться з підборіддя. Частини, що прилипли, розмочуються водою.










Корисні властивості желатинових масок

Желатин, що містить колаген, у будь-якому складі сприяє зміцненню контуру особи. Невеликі зморшки розгладжуються, що зумовлено стимуляцією природного синтезу колагену.

Залежно від наповнювача маски бувають зволожуючими (з бананом, медом, авокадо та іншими фруктовими доповненнями). Прекрасно очищають желатинові композиції з огірком та вугіллям.

Ламінування волосся маскою з желатину наповнить кожну волосину силою та блиском, дозволяючи зачісці виглядати бездоганно.Желатинові маски чудово підходять для шиї та декольте, які також потребують ретельного догляду.

Протипоказання

Желатинові маски, як і будь-який косметичний продукт, мають свої протипоказання:

  1. Не допускається накладання на чутливі ділянки навколо губ та очей.
  2. Небажано використовувати для шкіри, схильної до алергічних реакцій та висипань.
  3. Не варто наносити желатинові склади на надмірно суху або шкіру, що лущиться.
  4. Протипоказані людям, які страждають від дерматозів, псоріазу та екземи.
  5. Фурункульоз та гнійні захворювання перешкоджають використанню желатинових масочок.

Відгуки про желатинові маски

Желатин доступний за ціною, чудовий за якістю та результатом, тому відгуки про маски з желатину мають виключно позитивний характер.











Компоненти масок показують негайний результат, який зберігається під час проведення курсу процедур.

  • Користувачі відзначають прогрес у справі боротьби з чорними точками, якщо регулярно використовувати желатинові склади з вугіллям.
  • Склад маски недорогий, а ефект просто приголомшливий.
  • Чорні точки зникають після кількох нанесень, пишуть жінки.

Жінки у більш зрілому віці рекомендують місячний курс желатинових комплексів для повернення пружності.

Відгуки показують, що навіть прості та дешеві засоби дозволяють якісно дбати про шкіру.

Фото маски з желатину від зморшок