Альгінатна маска: що таке, для чого потрібна, як правильно використовувати + відгуки лікарів-косметологів, чим корисна для шкіри обличчя

Альгінатна маска: як користуватися? Детальний опис, що робить і чим корисна, відгуки та рейтинг з 10 найкращих масок

Альгінат – пластична маса, що видобувається з бурих морських водоростей. Саме ця унікальна субстанція становить основу маски. Додаючи різні стимулюючі та очищаючі компоненти, альгінатна маска перетворюється на багатофункціональний засіб для омолодження та комплексного відновлення шкіри.

Рекомендуються процедури жінкам після 30 років, коли поверхневі креми не показують бажаного ефекту. Основна відмінність альгінатної маски від інших подібних косметичних засобів – індивідуальний підхід до шкірних проблем. Маски масового виробництва розраховані на середньостатистичних жінок із поширеними проблемами шкіри обличчя.

Але альгінат необхідно самостійно розводити, тому в процесі приготування маски можна додати нові компоненти, необхідні для усунення конкретної вади.

Нещодавно альгінатні маски відносили до розділу професійної косметики.

Готувати склад непросто (необхідно чітко дотримуватися пропорцій), накладання пластифікуючої маски також потребує певної вправності, як і подальше зняття застиглої субстанції з особи.

Втім, сучасні жінки чудово справляються із проведенням салонних маніпуляцій у домашніх умовах, викладаючи у соціальні мережі забавні фото альгінатної маски на обличчі.