Маска з вівсяних пластівців: рецепти кращих засобів для приготування маски в домашніх умовах з вівсяних пластівців та геркулесу

Маска з вівсяних пластівців для обличчя: корисні властивості, показання до застосування, особливості приготування та використання

Маска для обличчя з вівсяними пластівцями при правильному приготуванні позитивно впливає на стан шкірного покриву. Регулярні процедури з використанням цього інгредієнта дозволяють швидко позбутися видимих ​​недосконалостей на шкірі.

Основна перевага рецептів на основі вівсянки полягає в гіпоалергенності. Цей продукт можна використовувати для будь-якого типу епідермісу.

Дрібні пластівці застосовуються як пілінг, який м’яко видаляє ороговілий епідерміс. Дія складу має схожість із скрабуючими препаратами. Маски на основі вівсянки підходять для будь-якого різновиду шкіри.

Дерматологи рекомендують додавати невелику кількість антисептичних речовин, щоб у процесі видалення не інфікувати внутрішній шар патогенною мікрофлорою. Справа в тому, що в ході відлущування верхнього шару структуру клітин можуть проникнути небезпечні мікроорганізми.