Найкраща косметика: ТОП-20 рейтинг 2023 року найякіснішої та найпопулярнішої косметики + опис, який країни косметика краща

Найкраща косметика (110 фото): огляд всіх брендів професійної, декоративної та натуральної косметики для догляду за обличчям

На сьогоднішній день практично кожна людина користується косметикою тією чи іншою мірою.

У наш час все більше людей вибирають якісну косметику.

Типи косметичних засобів

 1. Косметика класу мас-маркету. Вона займає значну нішу на російському ринку. Найчастіше вона зустрічається в магазинах, або її можна придбати за каталогами. Перевага косметики полягає в тому, що вона має невисоку вартість. Мінус недорогої косметики – низька чи середня якість, простота упаковки.
 2. Аптечна косметика. Існує ряд засобів, найчастіше це засоби для обличчя, тіла та шкіри голови, що продаються лише в аптеках. Перевага аптечних засобів у тому, що вони виробляються у фармацевтичних лабораторіях, мають лікувальний ефект. Дієвість і результативність цих коштів то, можливо під сумнівом. Вартість аптечних товарів практично дорівнює вартості коштів із мас-маркету.
 3. Косметика класу люкс. На відміну від мас-маркету, люксові засоби продаються в спеціальних відділах, мають у своєму складі більш якісні та натуральні компоненти. Вартість продукції набагато вища, ніж косметики з мас-маркету, також до неї входять вартість розкручування бренду.
 4. Професійна косметика.Вона призначена для проведення косметологічних процедур та лікування. Багато засобів не можна знайти в магазинах, їх використовують косметологи, для їх застосування потрібні конкретні знання та виконання інструкцій.
 5. Професійні засоби мають сертифікат якості та проходять безліч перевірок. Їхня вартість менша, ніж вартість люксових коштів, але якість приблизно однакова.

Оптимальний вибір косметики

Щоб з’ясувати, яка косметика краща, необхідно враховувати такі умови:

 1. Тип шкіри. Для лікування певних проблем потрібна професійна косметика, яка на це розрахована. Перш ніж купувати косметику, краще проконсультуватися з фахівцем.
 2. Склад коштів. Хороша косметика містить у своєму складі натуральні компоненти.
 3. Виробник. Щоб зрозуміти, які засоби більш підходящі, бажано почитати відгуки про найкращу косметику. Також потрібно звернути увагу на бренд. Розробкою професійних засобів займаються у лабораторіях.
 4. Якість продукції. Бажано перед придбанням коштів, спитати у продавця сертифікати якостей.
 5. Вартість продукції. Професійна косметика коштує набагато дорожче за звичайний мас-маркет.

Не варто заощаджувати та шукати той самий продукт подешевше, замість якісного товару можна натрапити на підробку.


Передові країни

Передові країни виробляють найкращу косметику. До передових країн-виробників відносяться Японія, Ізраїль, США, Росія, Франція, Італія, Корея, Німеччина.

 • Косметичні бренди Ізраїлю, знаменитого мертвим морем, включили до складу своєї продукції мінеральні речовини та солі.
 • Японське виробництво славиться великою кількістю вітамінів, використанням високих технологій та секретів східної медицини.
 • Американське виробництво має величезний асортимент. Враховуючи величезні витрати на рекламу та розкручування брендів, ні в кого не виникає питань, де купити хорошу косметику. Американська продукція відрізняється високою вартістю, широким асортиментом, використанням як органічних, так і синтетичних складових.
 • Російські компанії вміло поєднують як матеріали власного виробництва, так і закордонного, приділяють велику увагу натуральним інгредієнтам.

Знамениті французькі бренди розвивалися століттями. Вартість французької косметики досить висока. Французькі бренди застосовують високорозвинені технології та натуральні матеріали.

Італійські виробники включають до складу косметики оливкову олію, олії апельсина та їх знамениті трави з Альп.

Корейські бренди враховують особливу потребу жінок до якості продукції та створюють особливі формули для виготовлення продукції. Вони додають у свої продукти слиз равлики, зміїну отруту та різні олії.

Німецька якість продукції не поступається якістю інших передових країн. У німецькій продукції переважає велика кількість натуральних інгредієнтів.

Професійні бренди 2023

Estel. 2002 року в Санкт-Петербурзі з’явилася нова торгова марка під назвою Estel. Вона спеціалізується на розробці продукції з догляду за волоссям. Цей бренд включає велику кількість продукції, проте найзнаменитішим товаром є фарби для волосся.

Estel займає суттєву нішу на ринку вітчизняного виробництва, і вважається одним із найкращих брендів косметики.

Плюси цієї косметики:

 1. Велика колірна гама.
 2. Висока якість.
 3. Чудові результати.
 4. Прийнятна вартість.
 5. Розрахована на домашнє користування.

Єдиний мінус – додавання аміаку до деяких засобів.

Premium

Цей російський бренд здобув світове визнання. Він зародився у 1994 році та спеціалізується на виробництві коштів для особи. Використовується як професійна косметика у салонах краси.

Переваги даних коштів:

 1. Великий вміст натуральних компонентів.
 2. Приголомшливий результат.
 3. Великий вибір.
 4. Відмінні відгуки від косметологів.

Один єдиний мінус – ціна.

L’Oreal Professionnel

L’Oreal – знаменитий французький бренд, що існує з 1907 року. Вважається одним із найбільш затребуваних брендів у Франції. Має величезний асортимент продукції.

Переваги:

 1. Продукція розробляється на новітньому устаткуванні із застосуванням провідних технологій.
 2. Широкий асортимент продукції.
 3. Висока якість.

Єдиний недолік – висока вартість.

Mizon

Корейський бренд, що спеціалізується на виробництві професійних засобів для догляду за шкірою. Продукція цього бренду продається на теренах США, країн СНД та Європи. Mizon має дослідні центри в Європі та Японії.

Один із їхніх знаменитих продуктів – крем із екстрактом равлика, є візитною карткою бренду.

Переваги:

 1. Щодо низька вартість.
 2. Максимально знижений ризик алергії.
 3. Натуральні компоненти.

Один із недоліків – іноді зустрічаються нерусифіковані упаковки.

Moroccanoil

Ізраїльський бренд, що став знаменитим через натуральну косметику для догляду за волоссям, головним інгредієнтом якої є олія з плодів арганії. 2011 року продукція з’явилася на російському ринку. Її можна придбати в салонах краси або через офіційних представників.

Переваги:

 1. Відмінна якість.
 2. Виготовляється за допомогою передових технологій.
 3. Швидкий результат.
 4. Більшість натуральних інгредієнтів.

Мінус:

 1. Поширення лише через салони краси.
 2. Висока вартість.

NYX

NYX – продукція, яка виробляється в США. Має широкий асортимент декоративної косметики, що включає засоби для макіяжу і лаки для нігтів. Відмінною особливістю косметики є те, що вона не тестується на тваринах.

Переваги:

 1. Велика палітра кольорів.
 2. Натуральні інгредієнти.
 3. Асортимент, що постійно оновлюється.
 4. Невисока вартість.

Нестача – відносно нестійкий макіяж.

Maybelline

Maybelline – бренд, який виробляється в США. За фото кращої косметики Maybelline, видно, що він має величезний асортимент продукції, більша частина якої має водостійкий ефект.

Цей бренд отримав велику кількість позитивних відгуків, багато його продуктів є бестселерами.


Фото кращої косметики