Найкраща косметика: ТОП-20 рейтинг 2024 року найякіснішої та найпопулярнішої косметики + опис, який країни косметика краща

Найкраща косметика (110 фото): огляд всіх брендів професійної, декоративної та натуральної косметики для догляду за обличчям

На сьогоднішній день практично кожна людина користується косметикою тією чи іншою мірою.

У наш час все більше людей вибирають якісну косметику.

Типи косметичних засобів

  1. Косметика класу мас-маркету. Вона займає значну нішу на російському ринку. Найчастіше вона зустрічається в магазинах, або її можна придбати за каталогами. Перевага косметики полягає в тому, що вона має невисоку вартість. Мінус недорогої косметики – низька чи середня якість, простота упаковки.
  2. Аптечна косметика. Існує ряд засобів, найчастіше це засоби для обличчя, тіла та шкіри голови, що продаються лише в аптеках. Перевага аптечних засобів у тому, що вони виробляються у фармацевтичних лабораторіях, мають лікувальний ефект. Дієвість і результативність цих коштів то, можливо під сумнівом. Вартість аптечних товарів практично дорівнює вартості коштів із мас-маркету.
  3. Косметика класу люкс. На відміну від мас-маркету, люксові засоби продаються в спеціальних відділах, мають у своєму складі більш якісні та натуральні компоненти. Вартість продукції набагато вища, ніж косметики з мас-маркету, також до неї входять вартість розкручування бренду.
  4. Професійна косметика.Вона призначена для проведення косметологічних процедур та лікування. Багато засобів не можна знайти в магазинах, їх використовують косметологи, для їх застосування потрібні конкретні знання та виконання інструкцій.
  5. Професійні засоби мають сертифікат якості та проходять безліч перевірок. Їхня вартість менша, ніж вартість люксових коштів, але якість приблизно однакова.