Медовий масаж: як правильно робити і як відбувається процедура, види масажу, протипоказання, відгуки, техніка

Медовий масаж – антицелюлітний масаж для схуднення: користь для організму та правильна техніка виконання, 75 фото

Вже з давніх-давен у східних регіонах медовий масаж, а також багато інших процедур з використанням цього цілющого продукту, користувалися широкою популярністю.

Поки в стародавньому Тибеті медовий масаж використовували з метою заповнення організму відсутніми речовинами та насичення тіла живильними елементами, у Стародавній Русі мед втирали у розпарені та відкриті пори тіла після лазні. Таким чином, корисні елементи потрапляли всередину організму та цілюще впливали на нього.

Не кожен продукт може похвалитися таким вітамінним та цілющим складом, як мед, тому взаємодія шкірних покривів із цією біологічною речовиною приносить тільки користь.

Подібна взаємодія навіть збільшує тривалість життя, якщо ґрунтуватися на досвіді східних країн, де люди живуть набагато довше, а процедури з використанням меду користуються великою популярністю.

  • За численними фото медового масажу можна помітити, що це не тільки корисна, але й дуже приємна за відчуттями процедура.
  • Щоб зрозуміти, як правильно робити медовий масаж, потрібно ознайомитися з техніками, які були перевірені часом та йдуть далеко з минулого.
  • Необхідно усвідомити, що видимий результат буде помітний після 10-15 сеансів масажу, також важливо переконатися, що немає протипоказань, щоб уникнути негативних наслідків на випадок наявності алергії.









Користування медового масажу

Завдяки підвищеному вмісту у складі меду всіляких макро- та мікроелементів, вітамінів та мінералів, масаж з його використанням надає наступні ефекти на шкіру та організм у цілому:

  1. Підвищується регенерація шкірних покривів;
  2. Нервова система стабілізується;
  3. Стимулюється кровообіг;
  4. Шкіра очищається від відмерлих частинок, як при м’якому пілінгу;
  5. Імунітет стає більш стійким;
  6. Відбувається прискорення метаболізму та налагоджується робота травної системи;
  7. Підвищується еластичність шкіри та забирається целюліт;
  8. Токсини, зайві жири, шлаки та інші непотрібні елементи виводяться;
  9. Відновлюються функції суглобів;
  10. Загалом покращується самопочуття, оскільки всі тканини, клітини та системи організму приходять у тонус.

Відгуки про медовий масаж повністю підтвердили всі перераховані вище переваги.Існують різноманітні різновиди медових масажів, такі як медовий масаж від целюліту, медовий масаж для схуднення, медові масажі для різних частин тіла.

Кожен з них є вкрай ефективним і з гідністю виконує обіцяні переваги.


Види медових масажів

Найчастіше процедура медового масажу охоплює відразу кілька частин тіла. Зазвичай виконання масажних рухів починається зі спини, що стимулює кровообіг і не допускає раптового підвищення тиску.

Далі кожна зона масажується по 15 хвилин, при цьому особливо чутливі місця, такі як пахви, шия, груди, потрібно масажувати делікатно та гранично обережно.









Особистий масаж

Масаж особи з використанням меду використовується не тільки в косметологічних, але й у медичних цілях. При гаймориті та різноманітних хворобах порожнини носа лікарі часто рекомендують піти на таку процедуру. Мед відмінно впливає та забезпечує поживними речовинами кістки, м’язи обличчя, сполучні тканини та зміцнює текстуру судин.

  • З косметологічного боку, мед діє на шкіру обличчя як м’який пілінг, знищуючи ороговілі частинки шкіри, надаючи шкірі тонус, покращуючи колір обличчя, стимулюючи кровотік та розгладжуючи непотрібні складки та зморшки.
  • Медовий пілінг – це м’який і безпечний пілінг для обличчя. Цей медовий масаж можна виконати у домашніх умовах.

Крім косметологічних та медичних спрямованостей, медовий масаж обличчя добре розслаблює та часто прибирає головний біль.

Антицелюлітний медовий масаж

Мед відмінно бореться з целюлітними утвореннями на стегнах і сідницях, які виникають з багатьох причин: надмірна вага, незбалансоване харчування, спадковість, застій рідини, порушений гормональний фон.

  • Мед – один із найкращих помічників для боротьби з целюлітом, оскільки поживні речовини та елементи меду у поєднанні з точними та вірними рухами, що руйнують підшкірний надлишковий шар жиру та стимулюють кровообіг.
  • Само тіло стає більш рельєфним та підтягнутим, покращується пружність шкіри.

Але варто розуміти, що види та стадії целюліту бувають різними за своєю тяжкістю та за ознаками, отже, потрібно заздалегідь проконсультуватися з фахівцем та вирішити, чи варто робити медовий масаж.









Медовий масаж для схуднення живота

У багатьох людей жир насамперед накопичується саме на животі. Медовий масаж руйнує клітини підшкірного жиру, а також сприяють підтягнутій шкірі, оскільки в процесі схуднення можливе обвисання шкіри та поява розтяжок.

Під дією масажу шкіра набуває еластичності, а непотрібні складки розгладжуються, жир теж починає зникати.

Часто таким способом схуднення живота користуються молоді мами, які щойно народили. Як завжди слід пам’ятати про протипоказання, найкраще заздалегідь звернутися до фахівця.

Масаж спини медом

Медовий масаж робиться на спині, коли часто виникають болі та неприємні відчуття. Масаж медом допомагає розкріпачити затиснуті м’язи спини та суттєво покращити поставу, а також прискорити кровообіг.

Техніка виконання масажу медом

Щоб масаж показав очікувані результати якнайшвидше, потрібно слідувати техніці виконання:

  1. Перед масажем потрібно прийняти душ і повністю висушити тіло;
  2. Мед трохи нагрівається до 40 градусів (у жодному разі не можна нагрівати ще сильніше, оскільки це вб’є всі корисні властивості в меді);
  3. Тонким шаром мед наноситься на тіло;
  4. Круговими та впевненими рухами потрібно втирати мед у шкіру;
  5. У процесі мед стане липким. На цьому моменті руху потрібно робити горизонтальні та різкі, спочатку класти руку на тіло, а потім різко відводити її вгору.
  6. Ці рухи допоможуть зруйнувати жирові відкладення;









Процедура триває близько 40-60 хвилин.


Фото медового масажу