Медовий масаж: як правильно робити і як відбувається процедура, види масажу, протипоказання, відгуки, техніка

Медовий масаж – антицелюлітний масаж для схуднення: користь для організму та правильна техніка виконання, 75 фото

Вже з давніх-давен у східних регіонах медовий масаж, а також багато інших процедур з використанням цього цілющого продукту, користувалися широкою популярністю.

Поки в стародавньому Тибеті медовий масаж використовували з метою заповнення організму відсутніми речовинами та насичення тіла живильними елементами, у Стародавній Русі мед втирали у розпарені та відкриті пори тіла після лазні. Таким чином, корисні елементи потрапляли всередину організму та цілюще впливали на нього.

Не кожен продукт може похвалитися таким вітамінним та цілющим складом, як мед, тому взаємодія шкірних покривів із цією біологічною речовиною приносить тільки користь.

Подібна взаємодія навіть збільшує тривалість життя, якщо ґрунтуватися на досвіді східних країн, де люди живуть набагато довше, а процедури з використанням меду користуються великою популярністю.

  • За численними фото медового масажу можна помітити, що це не тільки корисна, але й дуже приємна за відчуттями процедура.
  • Щоб зрозуміти, як правильно робити медовий масаж, потрібно ознайомитися з техніками, які були перевірені часом та йдуть далеко з минулого.
  • Необхідно усвідомити, що видимий результат буде помітний після 10-15 сеансів масажу, також важливо переконатися, що немає протипоказань, щоб уникнути негативних наслідків на випадок наявності алергії.