Біоревіталізація: що за процедура, що дає та робить зі шкірою обличчя. Підготовка, ціна, відгуки, ефект від процедури

Біоревіталізація: все за та проти проведення процедури, фото до та після, що вона дає і як часто можна робити

Процедуру для покращення зовнішнього вигляду обличчя, уповільнення старіння та розгладжуючи зморшок прийнято називати біоревіталізацією.

Вона проводиться шляхом точкового введення препарату на основі гіалуронової кислоти.

Яку роль грає гіалуронова кислота

У молодому віці шкіра кожної людини відрізняється здоров’ям та пружністю. Оскільки шкірні покриви досить оснащені волокнами колагену та еластину.

Фахівці з’ясували, що гіалуронова кислота може притягувати та утримувати вологу у шкірі. Звідси і пояснення гладкої шкіри у молодому віці, адже вона містить велику кількість колагену.

Але час не стоїть на місці, шкіра людини починає втрачати вологу, а значить і гіалуронову кислоту. Це призводить до того, що шкірні покриви перестають виділяти молекули еластину та колагену. Внаслідок чого шкіра поступово в’яне і не тішить більше своїм сяйвом та красою.

Що дає біоревіталізація

На жаль, людині не дано бути вічно молодою. Згідно з дослідженнями в галузі косметології, кожен десяток років шкіра людини втрачає до 6% гіалурону. Здавалося б, нічого вже зробити не можна.

 • Але вирішенням цієї проблеми зайнялися провідні фахівці, які знайшли вихід зі становища, застосувавши біоревіталізацію на основі гіалуронової кислоти.
 • Ця процедура дозволяє заповнити рівень гіалуронової кислоти. І шкіра знову сяє та дихає свіжістю.
 • Препарат вводиться до проблемних ділянок. Зазвичай це лоб, носогубні складки, куточки очей, шия, щоки та інші ділянки шкіри людини.

Гіалурон миттєво проникає у шкірні покриви, стимулюючи вироблення еластину з колагеном. Це призводить до вирівнювання шкірних покривів за рахунок зникнення зморшок.

Який ефект від процедури

Гіалуронова кислота на всіх діє по-різному. В одних клієнтів ефект від даної косметологічної процедури видно відразу, іншим необхідно трохи почекати, щоб їх на <>.

Однозначно, позитивний ефект від методики є і помітний він більше на віковій шкірі. Навіть якщо процес молодості відразу не запустився (таке часто буває) шкірні покриви відразу набувають сяйва молодості. А вже через тиждень помітні перші позитивні зміни шкірних покривів.

Основні особливості біоревіталізації:

 • Прибирає темні кола під очима;
 • Позбавляє набряків;
 • Зменшує виражені зморшки;
 • Освітлює пігментацію;
 • Дарить шкірі рівний відтінок.

Важливо! Ця процедура діє епідерміс протягом 20-30 днів. Отриманий результат зберігається до 6 місяців.


Нюанси проведення процедури

Косметологи рекомендують проводити три такі процедури із проміжком до 4 тижнів. І лише за 6 місяців процедуру можна буде зробити знову.

Важливо! При частому зловживанні ін’єкціями краси шкіра перестає виробляти гіалурон. Що призводить до перенасичення шкірних покривів.

Вікові обмеження

Як правило, вікових обмежень на цю ін’єкцію немає. Препарат може застосовуватися навіть з 18 років, якщо цього вимагає припис спеціаліста.

 • Середній рекомендований вік для введення гіалуронової кислоти відноситься до 25-27 років.
 • Знову ж таки тут все індивідуально, якщо шкіра суха процедура застосовується раніше.
 • Жирна шкіра старіє повільніше і не вимагає раннього втручання в свій епідерміс.
 • Оптимальний вік початку використання ін’єкції становить 30-35 років.
 • Саме в цій віковій рамці ефект від гіалуронової кислоти особливо помітний.

Ця стаття розповість про вплив препарату на кожен вік і пояснить, коли процедура не матиме особливого ефекту.

40+

Для цих вікових рамок гіалуронова методика – це найкращий косметичний засіб. Після введення препарату риси не змінюються, але при цьому шкіра виглядає молодо та природно.

Важливо! У цьому віці шкірні покриви значно зневоднені. Але спеціалісти попереджають не застосовувати ін’єкції максимальної концентрації.


50+

У цьому віці відбувається значна перебудова всього організму, пов’язана із змінами гормонального фону. Тому шкірні покрови мають значні риси старіючого епідермісу.І біоревіталізація особи буде, як не можна до речі. Косметологи радять проводити процедуру в 5-10 застосувань кожні два тижні.

60+

Цей вік потребує більшого втручання, ніж біоревіталізація. З цими процедурами фахівці радять застосовувати ін’єкції з вітамінним складом та пептидами. Методику проводять у середньому двічі на рік. Можна й частіше лікарі-косметологи не бачать у цьому жодних протипоказань.

Види біоревіталізації

Як і будь-який вид косметології, ця процедура має свої різновиди. Отже, видова характеристика біоревіталізації:

 1. Лазерна біоревіталізація. Є щадною процедурою для покривів шкіри. Гіалурон вводиться за допомогою лазерного випромінювання;
 2. Ін’єкційна процедура. Препарат у разі вводиться підшкірно. При цьому методика має відмінний результат;
 3. Безин’єкційна методика. Препарат вводиться під шкіру за допомогою мікрострумів у верхній шар епідермісу. Тому ефект не такий гарний, як від попереднього побратима;
 4. Апаратна біоревіталізація. У цій процедурі шкірні покриви не торкаються. Препарат надходить в епідерміс під впливом лазера або іонів;
 5. Фракційна методика. Має хорошу ефективність.Гіалурон вводиться пристроєм, що складається з 12 тонких голок. Проникаючи у шкіру до 4 мм;
 6. Пептидна. У шкіру вводяться пептиди через ін’єкції. Вони дають ефективність за рахунок розподілу клітин;
 7. Air agent. Популярна процедура з чудовим ефектом. Гіалуронова кислота вводиться спеціальним апаратом, що нагадує пістолет.

Важливо! Ціна на біоревіталізації в кожному регіоні різна. Вона залежить від вікових змін шкіри та кількості курсів, які необхідно пройти для успішного насичення шкірного покриву гіалуроном.

Як проводять процедуру

Сама собою біоревіталізація не займає багато часу. Але для уточнення деяких нюансів, пов’язаних зі станом пацієнта та його особливостей здоров’я, варто витратити трохи особистого часу.

Перед процедурою косметолог уточнює наявність алергії на будь-які медикаменти, дає оцінку стану шкіри, визначається з місцем для введення препарату та вибирає вид біоревіталізації.

Далі лікар дотримується наступних кроків:

 • Знімає декоративну косметику, якщо цього вимагає ситуація;
 • Оцінює стан шкіри;
 • Очищає обличчя або інші ділянки шкіри;
 • Обробляє шкіру антисептиком;
 • Наносить знеболювальні;
 • Проводить процедуру;
 • Наносить заспокійливі засоби на шкіру;
 • Приписує рекомендації, які обов’язково потрібно дотримуватися.

На фото можна побачити, як біоревіталізація робиться поетапно.

Важливо! Відгуки про біоревіталізації мають різну характеристику як позитивного, так і негативного аспекту. Справа в тому, що шкіра у всіх різна. Якщо деяким потрібно один сеанс, іншим може не вистачити і двох таких косметичних методик. Тут все індивідуально.


Фото біоревіталізації