Обгортання для схуднення: як робити, яке найефективніше, види, протипоказання, чи допомагають відгуки та поради щодо вибору

Обгортання для схуднення в домашніх умовах: ефективність та користь, покрокова інструкція та рецепти косметологів

Обгортання для схуднення — один із найшвидших неінвазивних способів швидко позбутися зайвих сантиметрів. Вони дуже популярні, особливо коли видимий результат потрібен найближчим часом.

Ви можете бути здивовані тим, що ефективність якісного обгортання з точки зору віддалених сантиметрів зазвичай вища, ніж при неінвазивній ліпосакції. Отже, давайте розберемося, як працює ця процедура та перерахуємо найпопулярніші види.


Як працюють обгортання для схуднення

Активні речовини в обгортанні можуть розщеплювати невеликий відсоток жиру, але в основному вони працюють за принципом випарювання з організму надлишків води, накопиченої в підшкірній клітковині, через що шкіра має тенденцію до опухання.

  • Тому, навіть якщо ви в ідеалі схуднете в області живота на п’ять сантиметрів після обгортання, чекайте, що ця область зруйнується в основному через порятунок від води.
  • Це чудово підходить для негайного ефекту, але не можна розраховувати, що цей стан буде постійним.
  • Щоб результат був постійним, необхідно регулярно робити обгортання.

Я рекомендую його особливо перед заходом, коли ви хочете відмінно виглядати, або як релаксація з бонусом у вигляді невеликого схуднення.

Звичайно, якісні обгортання не заперечують, що вони дуже позитивно впливають на тіло. Вони живлять, виводять токсини, зволожують, прискорюють обмін речовин та підтримують імунну систему. Ця процедура підходить чоловікам та жінкам будь-якого віку.