Як позбавитися від целюліту: найефективніші методи усунення целюліту на ногах, стегнах, попі та сідницях

Як позбавитися від целюліту: ТОП-10 ефективних способів боротьби та салонних методів лікування целюліту на шкірі

Більшість жінок на певному етапі свого життя дуже часто стикаються із проблемою появи целюліту або, як це прийнято називати в медицині, гіноїдна ліподистрофія.

Ці зміни в зовнішньому вигляді не тільки впливають на тіло з естетичної точки зору, але і можуть серйозно позначитися на стані здоров’я. Кожен не раз бачив рекламу всіляких таблеток та засобів для боротьби з «апельсиновою кіркою».

Але потрібно відразу вдаватися до дорогих коштів? І які гарантії того, що целюліт під їхньою дією зникне?

 • Насправді чарівної пігулки проти цієї проблеми не існує.
 • Доведеться докласти колосальну кількість зусиль і попрацювати над своїм тілом, щоб досягти видимих ​​результатів.
 • Робота над тілом ніколи не була легкою і далеко не у кожної людини вистачає можливостей та сили волі для того, щоб підкоригувати деякі вади.
 • Отже необхідно запастися терпінням і ознайомитися з варіантами, як позбутися целюліту в домашніх умовах.

Перед тим, як дізнатися, чи можна взагалі позбавитися целюліту, варто розглянути причини, з яких він власне виникає.


Причини появи целюліту

Причин появи целюліту існує чимало. Правильно розпізнавши причину, вдасться підібрати найоптимальніші способи позбавлення целюліту.

Неправильне харчування, поганий водний баланс та надмірна вага

Зайва вага – це найчастіша причина появи целюліту, оскільки під тиском надмірної ваги та надмірним накопиченням підшкірного жиру шкіра втрачає свою пружність, особливо в зоні сідниць та стегон.

 • Неправильне харчування, а саме велика кількість у раціоні швидких вуглеводів, важкої їжі та солодкого також провокує появу целюліту.
 • Щодо води, всім відомо, що людина здебільшого складається з води, тому дуже важливо споживати свою норму рідини щодня.
 • Свою індивідуальну норму можна розрахувати у спеціальних додатках, ґрунтуючись на співвідношенні зростання та ваги.

Несприятливий гормональний фон

Непорядок із виділенням гормонів є також частою причиною несприятливих змін у тілі.Целюліт починає проявлятися, коли скорочується виділення гормону прогестерону та естрогену, що призводить до руйнування цілісності сполучної тканини, надмірного накопичення рідини, погіршення структури вен та швидкого набору зайвої ваги, навіть якщо переїдання не мають місце.

Психосоматика

Насправді, як би це не заперечувалося скептиками, психологічний стан та ментальне самопочуття найбільше впливають на наше здоров’я.

Невпевненість у собі, комплекси, непророблені душевні травми, тривожність та нав’язливі думки є своєрідним насінням, з якого надалі виростає велика проблема.

Тіло та психосоматика щільно взаємопов’язані. Благополуччя одного елемента неможливо досягти без благополуччя іншого.

Різновиди целюліту

Серед найчастіших різновидів виділяють:

 1. Жировий різновид, коли целюліт виникає через неправильне харчування та недостатню рухову активність;
 2. Набряковий різновид, коли причиною є не тільки переїдання та відсутність руху, а й порушення у кровообігу, а також нестача надходження поживних речовин у тканини організму;
 3. Фіброзний різновид, коли утворюються горбики, що виникли внаслідок затвердіння волокон в еластичній та сполучній тканині. Це найскладніший різновид і з ним найскладніше боротися.

Крім різновидів є також стадії прояву целюліту.

 1. М’який набряк, коли целюліту зовні не видно, але він починає утворюватися, що можна розпізнати за формами, що різко збільшуються в зоні сідниць і стегон, а також по втраті тонусу шкіри в цих зонах, якщо перевірити на дотик;
 2. Щільний набряк, коли з’являється невелика в’ялість і вже видима набряклість;
 3. Апельсинова кірка, коли під тиском надлишкових жирових клітин решта тканин втрачає цілісність своєї структури, а кровообіг дедалі більше погіршується. Проблема стає помітною зовні і схожою на текстуру кірки апельсина;
 4. Целюлітні горбики, коли припиняється доступ поживних речовин до тканин, починається затвердіння. У цьому випадку виникає ризик відмирання тканин, які недоотримують достатньо поживних речовин.

Найдієвіші способи позбавлення від целюліту

Все ж рекомендується звернутися до кваліфікованих фахівців, які мають колосальний досвід у цьому питанні та зможуть підібрати збалансоване та безпечне лікування целюліту.

Але не кожен має можливість звернутися до клініки, тому є кілька дієвих способів, які добре проявили себе у боротьбі з ліподистрофією.

Суха масажна щітка

При питанні як прибрати целюліт на попі і як прибрати целюліт на стегнах, найпильнішої уваги заслуховує масаж за допомогою сухої щітки.

 • Регулярне використання правильно підібраної масажної щітки допоможе стимулювати кровообіг та приплив необхідних поживних речовин для профілактики та позбавлення від целюліту на ранніх стадіях появи.
 • При виборі щітки потрібно звертати увагу на зручність користування, жорсткість щетини та її натуральність. Робити масажні рухи щіткою рекомендується перед прийняттям душу.

Детокс-ванна

Подібна водна процедура полягає в тому, що під впливом морської солі та морських водоростей відбуватиметься виведення токсинів, внаслідок чого організм входить у тонус і не так сильно, як раніше, накопичує зайві жирові відкладення.

Додавши оптимальну кількість солі та водоростей, які можна придбати у спеціалізованих магазинах, потрібно приймати ванну протягом півгодини. Таку водну процедуру слід виконувати 2 рази на тиждень.

Сумішка із зеленої глини

Косметична глина заслужено здобула репутацію одного з найдієвіших засобів при боротьбі з різними вадами.

Щоб отримати ефект від глини при целюліті, потрібно змішати інгредієнти: ½ зеленої глини, ½ морських водоростей, ¼ склянки соку свіжого лимона, столова ложка меду та 3 столові ложки гарячої води.

Всі інгредієнти змішуються до консистенції сметани, рухами, що втирають, наносяться на проблемні місця, а потім прикриваються харчовою плівкою. Зняти плівку і змити суміш можна через півгодини.

Фото найкращих методів, як позбутися целюліту