Шоколадне обгортання: користь та шкода, ефект, чи справді допомагає, опис процедури, ціна, види

Шоколадне обгортання: ефективність процедури для схуднення, очищення та омолодження шкіри, плюси та мінуси, відгуки

Шоколадне обгортання-це процедура, що несе в собі безліч функцій корисних для організму. Для кращого ефекту після нанесення спеціального складу на основі какао бобів та інших лікувальних інгредієнтів створюється парниковий ефект.

Найкорисніше, що несе собою дана процедура – це поліпшення циркуляції крові в організмі, заповнення поживних речовин та нормалізує обмін речовин. Це далеко не всі корисні властивості цієї дивовижної процедури.Інші корисності, які вона несе собою по дрібницях, але в комплексі, це покращує стан шкіри, робить її гладкою і бархатистою і має жироспалюючу властивість.

Чому шоколад

На це питання досить просто відповісти.Він має багато корисних якостей:

  • Збільшує активність міжклітинної рідини, що називається лімфою,
  • Олія какао-бобів сприятливо впливає на шкіру живлячи та зволожуючи її, підвищуючи пружність та еластичність
  • Допомагає спалювати жирові складки

Ті представниці прекрасної статі, хто вже випробував цю процедуру, часто нахвалюють її та стверджують, що видимий ефект з’являється вже після першого відвідування салону.

Також не варто забувати про властивість шоколаду підвищувати вироблення дофаміну. У народі його називаю гормоном радості. Після процедури покращується настрій і ви відчуваєте легкість.

Це ще один привід вдатися до шоколадного обгортання, якщо у вас важка стресова робота, великі проблеми в житті або токсичні відносини, після походу в салон ви відчуєте розслаблюючий ефект, це буде гарною емоційною розрядкою, корисною для всього організму.

>

Візуально, шкіра стає молодшою, що не може не тішити. Її пружність підвищується, і регенерація стає кращою. Старіння уповільнює.

Оскільки організм не здатний накопичувати корисні елементи про запас, часто можна спостерігати їх нестачу в організмі. Якщо вдаватися до процедури шоколадного обгортання на постійній основі. Ваша шкіра не потребуватиме активних елементів.Адже завдяки парниковому ефекту, вітаміни та мінерали можуть проникнути глибше в шкіру, насичуючи її.