Як швидко схуднути без спорту та дієт: огляд найефективніших методів та способів, як скинути вагу на 3, 5, 10 та 20 кг у домашніх умовах

Як швидко схуднути: 7 секретів, як прискорити схуднення і підтягнути фігуру без важких вправ і складних дієт

Зовсім скоро настане літній час, а багато людей хочуть позбутися зайвих кілограм, щоб комфортно почуватися у відкритому одязі в спекотні дні або в купальному костюмі на пляжі під час відпочинку на курорті.

Існує безліч варіантів та рішень, як скинути вагу не лише за допомогою тренажерного залу та консультацій у дієтолога, але й як швидко схуднути в домашніх умовах.

Втрата зайвих кілограмів полягає не тільки в катуванні себе дієтами для швидкого схуднення, але й у багатьох інших факторах, які дозволяють схуднути без зайвого стресу, зривів та поганого настрою.

Початкові звички для схуднення

При питанні як схуднути швидко і ефективно, для початку потрібно прищепити кілька корисних звичок:

  1. Більше руху. Особливо добре, якщо у вас вже прискорений ритм життя, і ви витрачаєте багато часу на піші прогулянки у дорозі на роботу. Якщо ви більшість часу проводите в нерухомому положенні, наприклад, якщо це сидяча робота за комп’ютером, то ніяк не обійтися без перерв з фізичним навантаженням хоча б раз на годину.
  2. Часті прийоми їжі.У жодному разі не можна, щоб між їдою був великий відрізок часу, що спонукає організм відчувати зайвий стрес.
  3. Дотримуватися водного балансу. Людина переважно складається з води, тому не можна допустити зневоднення. Рідина виводить з організму токсини та насичує клітини поживними речовинами. Достатньо 1.5-2 літри на день, щоб побачити швидкі результати.
  4. Рання підйом. Необхідно так налагодити режим, щоб легко можна було прокидатися вранці і весь день відчувати бадьорість. Якщо у організму буде достатньо енергії, яку він заповнив у процесі повноцінного сну, він матиме більше можливостей для рухів через бадьорість і хороше самопочуття.
  5. Зелений чай. Цей чудодійний натуральний напій здатний за допомогою антиоксидантів у складі спалити в організмі зайві кілограми. При питанні як швидко і легко схуднути, вирішальну роль грає метаболізм, швидкість травлення їжі. Зелений чай відмінно прискорює роботу системи травлення.
  6. Клітковина. Цей елемент здатний наситити клітини організму корисними речовинами, прискорити метаболізм і є основною складовою багатьох дієт, які справляються із завданням, як схуднути на 3, 5, а то й на 10 кг.
  7. Позитивне мислення та стійкий ментальний стан. Щоб уникати зривів у харчуванні і не відчувати зайвого стресу в процесі схуднення, дуже перебуває в стабільному психологічному стані. Налагодити ментальне здоров’я допомагають медитації, промовляння афірмацій, на кшталт «Я з легкістю та задоволенням скидаю зайві кілограми».Не менш важливою є емоційна підтримка з боку близьких вам людей. Здорового і стрункого ті не вдасться досягти, якщо ви постійно відчуваєте деструктивні емоції і самі не вірите в те, що досягнете своєї мети.
  8. Йога. Заняття йогою за допомогою прийняття становища різних асан з упором на різні зони тіла не тільки заспокоюють розум, щоб досягти сталого емоційного стану, але й позитивно позначаються на роботі травної системи та роблять тіло більш підтягнутим. Найкращий час для заняття йогою – це перші 30-40 хвилин відразу після підйому, оскільки ці чудодійні асани задають настрій та бадьорість на цілий день.


Калорії. Певна кількість споживаних калорій впливає на набір, підтримання чи втрату ваги. Є багато програм для розрахунку оптимальної кількості калорій, одна з найпопулярніших – «Fat Secret». Такі програми також з легкістю можуть вирахувати оптимальну кількість води на день, ґрунтуючись на показниках ваги та зростання.

Спортивні секції. Якщо є можливість, варто записатися на спортивну секцію. Спортивні ігри, якщо вони відбуваються у команді. Така діяльність дозволяє із задоволенням та азартом скидати зайву вагу, а заразом зміцнює командний дух і дарує нові знайомства, які можуть перетікати у міцну дружбу.

Немає швидким та екстремальним дієтам! Не варто вірити гучним заголовкам, на кшталт «Швидко худнемо на домашній дієті» або «Скидаємо 7 кілограмів на тиждень». Швидкі дієти з максимальними обмеженнями, що більше схожі на голодування, вводять організм у стрес.

Можливо, вони й ефективні, але це не варте стільки нервів та ментальних проблем.Тим більше, якщо ви зважилися на таке, важливо правильно підготуватися до такої дієти, а після її закінчення харчуватися в певному порядку.

Найчастіше після надмірно швидкої втрати ваги організм через кілька тижнів набирає ті ж кілограми знову і навіть у більшій кількості.

Спосіб схуднення для різних проблемних зон тіла

У багатьох людей жир на тілі накопичується нерівномірно, і є проблемні місця, де вага зосереджується найбільше:

Живіт і боки

Жир на животі може накопичуватися у великих кількостях через сильне переїдання, надмірне скупчення рідини в черевній порожнині, неправильну поставу, вплив гормонального фону та спадковість.

  • Живіт з легкістю піде, якщо регулярно робити масаж, робити дуже ефективну вправу «вакуум», «велосипед» та «ножиці».
  • Боки можна прибрати за допомогою скручування.

Стігна

На стегнах часто утворюється целюліт. Протицелюлітний масаж за допомогою цілеспрямованих та точних рухів руйнує зайвий жировий прошарок.

У боротьбі проти целюліту також добре себе проявили всілякі обгортання із зеленої глини та кави.

Друге підборіддя

Однією з причин утворення 2-го підборіддя є неправильна постава. Але якщо з вашою поставою все гаразд, а друге підборіддя нікуди не пішло, значить, справа у спадковості, будові щелепи та вікових змінах.

У боротьбі з жировими відкладеннями на підборідді чудово справляється артикуляційна гімнастика та маса вправ з курсу фейсбілдингу. Також необхідно підкоригувати своє харчування.

Фото кращих продуктів для схуднення