Як прибрати друге підборіддя: 10 простих вправ, як швидко позбутися в домашніх умовах другого підборіддя

Як прибрати друге підборіддя швидко і назавжди: огляд ефективних методів з покроковою інструкцією та порадами експертів

Поява другого підборіддя може досягти кожної людини. Недарма запит «як прибрати друге підборіддя» в інтернеті є найпопулярнішим, що стосується виправлення вад та відновлення зон особи, які втратили свій тонус та видозмінилися.

Часто можна побачити запит «як прибрати друге підборіддя жінці», оскільки жінки чуйно ставляться до найменших змін у зовнішньому вигляді. Надані рішення цієї проблеми не мають вікових та гендерних обмежень.

Якщо зморшкам, непотрібним складкам схильні люди старшого віку, то друге підборіддя може з’явитися у кожного. Перед тим, як дізнатися, чи можна прибрати друге підборіддя , потрібно розібратися з причинами його виникнення.

Причини виникнення другого підборіддя

 1. Зайва вага. При наборі ваги жирові відкладення розподіляються у різних зонах тіла. Більшість людей однієї з таких зон є підборіддя. Надмірна вага тисне на багато тканин, тому дуже скоро вони провисають і втрачають свій тонус.
 2. Неправильна постава. Зайва вага далеко не завжди є причиною утворення другого підборіддя, оскільки часто можна побачити друге підборіддя у досить струнких людей.Тіло та обличчя завжди були тісно взаємопов’язані, тому під дією неправильної постави у положенні стоячи і під час ходьби підборіддя може обвиснути.
 3. Віковий фактор. Всім відомо, що з віком усі м’язи, тканини та інші елементи в організмі починають втрачати свій тонус, отже, зміни стають видні із зовнішнього боку.
 4. Генетика. Певна будова щелепи часто пояснює наявність другого підборіддя. Люди, у яких щелепа не сильно витягнута та не має яскраво вираженої лінії, можуть частіше стикатися з проблемою другого підборіддя.
 5. Різка втрата ваги. При різкому схудненні, особливо коли за короткий проміжок часу було скинуто багато кілограмів, шкіра не встигає підтягнутися і прийти в тонус, тому має властивість обвисати.

Це були найчастіші причини виникнення такої проблеми. Але радує те, що в наш час існує безліч рішень процедур. До того ж є всілякі вправи, щоб прибрати друге підборіддя. Головне лише докладно ознайомитися з рекомендаціями та регулярно виконувати їх. Тоді результат не змусить довго чекати.

Чи можна швидко позбутися другого підборіддя

М’язи та тканини на підборідді можуть неймовірно швидко прийти в бажаний стан, якщо дотримуватися приписів. Прибираємо друге підборіддя за тиждень, дотримуючись трьох основних принципів: регулярні гімастики, масаж і салонні процедури.

Ці 3 принципи діють негайно, якщо їх правильно співвідносити та приділяти достатньо часу кожному з них.

Але не всі мають можливість відвідувати салонні процедури або ходити на масаж. Цілком можливо досягти видимих ​​результатів самостійно, але вже протягом більшого відрізка часу, озброївшись вправами і навчившись робити самомасаж.

Вправи для позбавлення від другого підборіддя

При питанні як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах найправильнішим рішенням є спеціально призначені для цієї мети вправи. Вони вимагають великих зусиль, коштів. Знадобляться лише чисті зволожені руки, в міру зволожена шкіра обличчя та регулярність виконання.

Обертання головою

Цю вправу потрібно робити гранично обережно, оскільки хрящі та шийні хребці тендітні. Повільно і з почуттям, відчуваючи натяг кожного м’яза, потрібно робити повільні і акуратні обертання головою.

Потрібно робити обертання в обидві сторони не більше ніж 10 разів. Обертання відмінно формують підтягнутий овал обличчя і приводять у тонус і зміцнюють м’язи шиї.

Вправи для мови

Положення мови сильно впливає на друге підборіддя. Наведені нижче вправи є логопедичними і можуть серйозно поліпшити якість мови.

Для того, щоб сформувати овал обличчя, зміцнити м’язи і заодно зробити мову чіткіше можна робити наступні маніпуляції з мовою:

 • Витягнути його вперед і перебувати в такому положенні 10 секунд, повторювати доти, доки не відчується напруга та легкий біль у задіяних м’язах.
 • Різко витягувати мову назовні і втягувати назад, немов у спробі «вколоти». Можна робити різко, також можна на кілька секунд затримуватись у такому положенні.
 • Піднімати мову, намагаючись доторкнутися кінчиком носа. У такому положенні перебувати близько 10 секунд і робити по 5-6 повторів.У процесі цієї вправи можна добре відчути, як підтягуються м’язи нижньої щелепи, отже, скорочуються жирові відкладення на підборідді.

Важливо в процесі виконання цих вправ прийняти зручне положення з рівною поставою. Тоді вправи призведуть до очікуваних результатів.


Пощипування проблемного місця

Ця масажна вправа полягає у почерговому пощипуванні жирових відкладень на підборідді. Руки повинні бути чистими та достатньо зволоженими, щоб згодом не виникло висипань та подразнень на ніжній шкірі підборіддя.

Витягування шиї вгору

Необхідно прийняти правильне положення тіла та повільно, відчуваючи натяг м’язів, закидати голову назад. У такому положенні потрібно зупинятися на кілька секунд.

 • Для більшої ефективності можна додати у витягування шиї так званий «поцілунок у небо», просто витягнувши губи в поцілунку та спрямувавши їх вгору.
 • Після приймається вихідне положення.
 • Потрібно зробити перепочинок на кілька секунд, поки не пройде вся м’язова напруга.
 • Повторювати потрібно 15-20 разів.

Тренування постави за допомогою книг

У статті вже говорилося про те, що постава безпосередньо впливає на нижню частину особи. Тому спочатку потрібно привести в норму поставу і регулярно робити вправи для розпрямлення спини.

Почати можна з балансування, якого можна досягти під час ходіння зі стопкою книг на голові. Часто можна побачити у казках та фільмах, як витончені пані та принцеси тренують поставу та ходу за допомогою цієї вправи.

Має сенс теж спробувати це, адже недарма з давніх-давен жінки, які бажають покращити свою поставу, робили подібні вправи.


Фото як прибрати друге підборіддя швидко і назавжди