Вітаміни для очей: рейтинг корисних вітамінів для покращення гостроти зору та зміцнення сітківки + поради, які вітаміни для очей потрібні

Вітаміни для очей: поради лікаря, як вибрати найкращі. Список найефективніших засобів при вікових змінах зору

Вітаміни для очей, випущені в сучасний час, не лише підвищують гостроту зору, а й перешкоджають появі офтальмологічних хвороб. Найважливішу роль у правильній роботі зору відіграють вітаміни та мікроелементи.

Навантаження людини на очі у сучасному світі дуже велике, тому дуже важливо звернути увагу на підтримання свого зору. Будь-який окремий препарат має спрямовану дію і прописується відповідно до діагнозу, віку людини та особливостей його організму.

В описі буде розказано про види вітамінів для покращення зору, про кращі препарати, винайдені згідно з рекомендаціями лікарів.

Яких вітамінів потребують очі

Для повноцінної роботи очей необхідні вітаміни: A, C, E, D, B, B1, B2. Ще важливі для зору: лютеїн, цинк, фолієва кислота, альфа кислота та ціанокобаламін.

Цей список корисних речовин знаходиться в різних продуктах, проте не завжди людина їх вживає в тій кількості, яка здатна перекрити необхідну норму вітамінів на добу, потрібну для підтримання гарного зору.

Нестача вітаміну А призводить до синдрому «курячої сліпоти», а також до появи ячменю або кон’юнктивіту.


Прекрасною профілактикою цих хвороб стане вживання в раціоні харчування таких продуктів:

  • Петрушка, морква, шипшина;
  • Риба, печінка тварин;
  • Томати;
  • Сухофрукти, цитрусові та ін.