Машинка для манікюру: 9 кращих моделей апаратів та приладів з описом, які насадки та фрези потрібні для початківців

Машинка для манікюру: які бувають, який апарат для домашнього манікюру кращий? Види, вибір, насадки, використання

Якщо ви вирішили стати майстром з манікюру, вам обов’язково знадобиться машинка для манікюру.

Сьогодні ми детально розповімо вам про те, як правильно вибрати цей пристрій та як користуватися машинкою для манікюру.

5 важливих рекомендацій перед придбанням

Зверніть увагу на той момент, щоб вага ручки вага ручки апарата була до 200 г, інакше робота стане справжнім пеклом. Адже рука від тривалої роботи постійно втомлюватиметься.
































Але й менше 100 грамів ручки не потрібно брати, оскільки швидше за все в такому пристрої встановлено занадто малопотужні двигуни.

  1. Попросіть продавця включити машинку в мережу, поступово розженіть апарат до максимальних обертів, при цьому ручку тримайте всього двома пальцями. Якщо сильних стрибків вібрацій ви не відчули, можна купувати такий апарат. Взагалі хороші виробники намагаються дбати про те, щоб вібрацій не було навіть на підвищених оборотах фрези.
  2. Якщо ви купуєте в інтернет-магазинах, то намагайтеся вибирати оплату при отриманні, тому що недобросовісні працівники пошти часто крадуть посилки.
  3. Радимо також оцінити довжину проводів, адже якщо вони будуть занадто довгими, то вони постійно чіплятимуться за різні елементи робочого столу. Але не забувайте про те, що вам потрібен не дуже короткий кабель для зручної роботи.
  4. Перед придбанням апарата варто уточнити, яким чином проводиться заміна насадок, бажано щоб механізм був швидкознімним. Бажано, щоб усі необхідні насадки вже йшли в комплекті, тому що це говорить про те, що виробник попередньо протестував їх на даному пристрої.
  5. Якщо ви хочете, щоб машина прослужила вам не один рік, варто уважно оглянути місця підведення електричного шнура до ручки. На самій ручці має бути спеціальна поворотна вставка або спеціальний компенсатор для захисту від перегинів.Якщо нічого такого на ручці ви не виявили, то такий кабель швидко перегнеться.

Оцініть якість фрез, що йдуть у комплекті, всі насічки повинні бути рівними, а абразивний матеріал не повинен відпадати з металевої основи.

Поради майстрам-початківцям

  1. Якщо у вас зовсім не впевненості у власних силах, то радимо відвідати будь-які курси нігтьового сервісу або просто поспостерігати за роботою майстра, може навіть попросити порад від професіонала.
  2. Відеохостинг вважається дуже інформативною платформою в освоєнні будь-якої справи, тому ви точно за відеороликами зможете навчитися працювати з апаратом. По відео можна також розібрати, які насадки для машинки для манікюру краще використовувати і для яких робіт.
  3. Грамотно вибирайте фрези, тому що деякі можуть сильно псувати нігтьову пластину під час виконання будь-якої процедури.
  4. Щоб пристрій не перегрівся, давайте йому відпочити хоч 10 хвилин через кожні 30-40 хвилин роботи. Про ці важливі моменти навіть виробник пише в інструкції, інакше апарат просто вийде з ладу.
  5. Роботи з видалення шелаку слід проводити максимально обережно.
  6. Якщо ви маєте намір займатися манікюром з професійної точки зору, то про недорогі машинки для манікюру відразу забудьте. Адже дійсно якісний апарат ви зможете купити в тому випадку, якщо не заощаджуватимете на пристрої.

Ви повинні розуміти, що навіть кваліфіковані майстри намагаються не допускати тривалої роботи на підвищених швидкостях: нехай за часом видалення шелаку пройде довше, проте фактура збережеться неушкодженою.


































ТОП-3 машинки для манікюру

Щоб вам було простіше вибрати відповідний манікюрний апарат, ми відібрали для вас найкращі машинки для манікюру за співвідношенням ціна-якість.

Dykemann Nagel M11

Цей апарат ідеально підходить як для домашнього манікюру, так і для професійного. Машинка має інтуїтивно зрозуміле управління, тому впорається навіть новачок. Для регулювання обертів передбачено спеціальний регулятор із фіксованими положеннями.

Переваги:

  • Чудова продуктивність.
  • У комплект поставки включена педаль ножа (нефіксована).
  • Виробники добре продумали нюанси побічних шумів і вібрацій, тому апарат функціонує тихо і ніяких вібрацій не відчувається.
  • Є реверсивність обертання.
  • Функція захисту від надмірного нагрівання.
  • Оптимальна вага машинки.

Недоліки: відсутні.

Strong 210/105L

Цей апарат може працювати на оборотах до 35000, його випускає південнокорейський виробник. Передбачена ця машинка переважно для нейл-процедур, зрозуміло, для педикюру та доопрацювання нарощених нігтиків.Strong не вібрує та не перегрівається від тривалого використання.

Сам електронний блок має зручний регулятор швидкості. Комплект поставки включає сумку для транспортування та зберігання, ножну педаль, компактні пенал для фрез, 2 підставки для ручки.

Переваги:

  • Відмінна продуктивність.
  • Під час роботи машинка видає дуже мало шуму.
  • Невеликі розміри пристрою.
  • Наявність функції реверсу.
  • Маленький двигун має ефективну систему охолодження, тому перегрів виключено.

Недоліки:

  • Важка ручка.
  • Завищена ціна.

Beurer MP100

Цей якісний апарат може видавати до 20 тисяч за хвилину. Пристрій чудово показується себе в роботі, таким приладом можна працювати навіть з грубими ороговілими ділянками шкіри та потовщеними нігтями.

Тому з шелаком манікюрний апарат впорається з легкістю. У комплекті передбачено цілих 30 насадок, тому ви можете шліфувати та знімати покриття, а також виконувати полірування фінішного покриття.

Переваги:

  • Система швидкої заміни фрез сильно заощаджує час спеціаліста.
  • Подвійний підшипник гасить усі сторонні коливання електродвигуна.
  • Предбачено функцію реверсу.

Недоліки: Пристрій може перегріватись від тривалої роботи.






































Далі ви можете розглянути детальні фото машинок для манікюру, які були представлені у добірці.

Тепер ви знаєте, яку машинку краще для манікюру придбати і на що потрібно звертати увагу. Бажаємо вам усіх благ!

Фото машинки для манікюру