Маска з дріжджів для обличчя: найкращі рецепти масок, що омолоджують, проти зморшок. Інструкція, як зробити в домашніх умовах

Маска з дріжджів від зморшок – властивості, користь, шкода та застосування для боротьби з сухою шкірою обличчя або під очима

Дріжджі — комплекс грибкових організмів, які активно використовуються не лише для приготування випічки, а й у косметології. Мікроорганізми проникають у глибокі шари епідермісу, живлячи та насичуючи шкіру мінеральними елементами.

Дріжджі ретельно вичищають пори, дозволяючи молодим дівчатам забути про почервоніння та нагноєння.

До складу живих дріжджів входить

  1. В1. Вітамін допомагає настроїти метаболізм, посилюючи доставку поживних елементів у клітини шкіри. Тканини стають еластичнішими.
  2. В2. Вітамін критично необхідний для регенераційних клітинних процесів.
  3. В5. Вітамін, який дозволяє клітинам активно протистояти негативним зовнішнім впливам.
  4. Фолієва кислота знімає вогнища запалення, допомагає боротися з вуграми.
  5. Амінокислоти налаштовують шкіру на власний виробіток колагену, «заморожуючи» старіння.
  6. Вітамін Е розгладжує складки на обличчі, усуває заломи та покращує овал обличчя.
  7. Ніацин освіжає шкіру, вирівнює колір обличчя.
  8. Біотин зволожує навіть шкіру, що лущиться.
  9. Мінеральні компоненти (фосфор, мідь, марганець) нормалізують вироблення шкірного сала, формують колагенову сітку.






Які дріжджі корисні

Виробники косметичних засобів часто використовують екстракти дріжджів у своїй продукції. Однак не має сенсу платити шалені суми за маску, яку легко можна зробити вдома.

Фото маски з дріжджів демонструє, що зовнішній вигляд домашнього засобу не відрізняється від масок з елітним брудом та дорогими компонентами.

Але який вид дріжджів найкорисніший? Види дріжджів:

  • Сирі дріжджі (пресовані) вважаються найбільш ефективними, тому що у своєму складі грибки максимально зберегли всі корисні властивості та мінеральні речовини. «Живі» дріжджі найактивніші. Ефект від дріжджової маски буде помітним.
  • Сухі дріжджі не дають помітного ефекту. У складі такого засобу грибки є малоактивними.
  • Пивні дріжджі мають бути в рідкій формі. Тільки тоді грибки активні та налаштовані на роботу. У таблетованій формі пивні дріжджі не дають видимого ефекту.






Готуємо маску з дріжджів будинку

Маски із дріжджів у домашніх умовах готувати досить просто. Необхідно дотримуватися ряду умов, щоб не нашкодити «живим» грибкам і змусити їх працювати саме на шкірі.

Народні рецепти не рекомендують зберігати дріжджові маски: використовувати косметичний засіб необхідно відразу після приготування. Особа перед застосуванням має бути очищена від забруднень та косметики.









Для отримання стійкого ефекту маски з дріжджів слід використовувати курсами, періодично змінюючи склад компонентів, щоб уникнути звикання шкіри.

  • Основа кожної маски – 1 ст. дріжджів та 1 ст.л. теплого молока (або іншої рідини). Заливати окропом неприпустимо, щоби мікроорганізми не загинули!
  • Суміш ретельно перемішати, розбиваючи грудочки, і залишити для бродіння на 30 хвилин. Вуглеводи (у формі меду чи борошна) прискорять процес.

  • Рідкі пивні дріжджі не перемішуються з рідиною, а відразу додаються в маску з іншими компонентами.
  • Витримувати маску потрібно приблизно 20 хвилин. Якщо відчувається печіння чи стягнутість шкіри, маску потрібно змити теплою водою.
  • Не допускати повного висихання маски на обличчі.

Народні рецепти масок із дріжджів

Залежно від наповнення маска з дріжджів для обличчя має різні чудодійні властивості. Найпопулярніші маски із дріжджів:

  1. Медова (омолоджуючий ефект). До дріжджової основи додають 3 ст. меду та 1 ст.л. олії оливи. Рекомендується наносити маску шарами: після просихання першого шару слід накладати другий.
  2. З житнім борошном. В основу вносять 1 ст. житнього борошна та 1 ч.л. меду.
  3. Гарбузова (підтягуючий ефект). Для основи беруть 2 ст. «живих» дріжджів та заливають їх 2 ст.л. сметани. Поки основа бродить, шмат гарбуза перетворити на пюре образну масу і втрутити до складу маски 2,5 ст.л. Крім того, суміш опустити 2 ст.л. вівсяного борошна і все ретельно перемішати.
  4. Для шкіри навколо очей (розгладжуюча). До основи додати 1 ч.л. гречаного борошна. Маску нанести на ватяні диски та покласти на очі на 20 хвилин. Після зняття маски рекомендується сполоснути очі відваром з трав (переважно ромашки).
  5. З авокадо (інтенсивно зволожуюча, що рятує від зморшок). Рецепт маски з дріжджами на авокадо досить простий: до основи (1 ст.л. дріжджів та 1 ч.л. сметани) додати пюре із половинки зрілого авокадо.Суміш має підійти, після чого склад доповнити 2 краплями олії апельсину.
  6. Капустяна (підтяжка особи). Капустяне листя (2 шт.) подрібнити в пюре і трохи почекати, поки овоч дасть сік. Підігрітий сік капусти змішати з|із| 1 ч.л. дріжджів та 1 ч.л. меду. Рекомендується нанести суміш на марлю, яка є підставою для тканинної маски.
  7. Картопляна (за перших ознак старіння). До дріжджової основи додати 3 ч.л. картопляного крохмалю, 1 ст.л. меду. Маска чудово зміцнює шкіру, підвищуючи її еластичність.
  8. З бананом та алое (омолоджуючий та підтягуючий ефект). У цьому випадку дріжджова основа замішується на завареному зеленому чаї (дріжджі та чай йдуть у однаковій пропорції по 1 ст.л.). Поки опара піднімається, банан подрібнюється у пюре. Коли основа буде готова, внести до неї пюре банана, 1 ст. вичавки з алое та 1 ч.л. олії обліпихи.
  9. З яйцем та оливковою олією (для сяйва шкіри, надання еластичності особі). У дріжджову основу додати пшеничного борошна 1 ст.л., оливкової олії 1 ч.л. і стільки ж меду. Отриману суміш збити з|із| сирим яйцем і нанести на обличчя.
  10. З риб’ячим жиром (для стимуляції вироблення колагену та еластину). До підготовленої основи додати 1 ч. л. темного меду, по 4 краплі риб’ячого жиру та вітамінів А та Е.
  11. Маска для росту волосся з дріжджами включає пару столових ложок настойки зі стручкового перцю (вільно реалізується в аптеці). Суміш наносять на волосся на 20 хвилин, після чого голову промивають із шампунем.















Протипоказання дріжджових масок

Дріжджові маски, засновані на сильнодіючих натуральних компонентах, здатні викликати алергічні реакції, тому перед застосуванням засобу краще провести алергічний тест, нанісши маску на ліктьовий згин.

  • Наявність на шкірі відкритих ран або опікових вогнищ є протипоказання нанесення маски на обличчя.
  • Шкіра, раніше піддана хімічному пілінгу, лазерним процедурам та іншим глибоким косметологічним втручанням, не готова приймати дріжджові маски.
  • Будь-які рани можуть запалитися від впливу активних грибків.

Дівчатам із надчутливою шкірою не варто використовувати дріжджові маски, вважають експерти.











Крім того, не готове до дріжджової основи та особа, яка тривалий час перебувала на сонці. Після рясного прийняття сонячних ванн шкіра спочатку має відновитись.

Відгуки щодо масок із дріжджів

Жінки, які вперше готують дріжджову суміш, завжди задаються питанням: як зробити маску з дріжджів, щоб отримати максимальний ефект? Любительки народних засобів вважають, що для найкращого впливу достатньо використовувати тільки натуральні свіжі продукти та слідувати рецептам.














Молоді дівчата в захваті від дріжджових масок з лимоном та кефіром.Багато хто відзначає стійкий ефект, що дозволяє шкірі тривалий час залишатися чистою, без розширених пор та надмірного сального блиску. Дріжджова маска залишається універсальним та недорогим засобом для створення прекрасної шкіри.

Фото маски з дріжджів від зморшок