Комбінований манікюр: як робити, види, плюси та мінуси, техніка + актуальні поєднання та приклади дизайну (125 фото-ідей)

З чого почати

На фото комбінованого манікюру видно, що зазвичай використовується 2-3 кольори, не більше. При цьому матеріали також використовуються у 2, максимум 3 варіаціях. І лише один із них акцентує увагу яскравістю чи особливістю зовнішнього вигляду. Рідко буває так, що гармонійно використовуються два яскраві кольори, і при цьому вони доповнюють один одного.

Зазвичай використовується комбінований манікюр гель-лаком, це оптимальний варіант для багатьох дівчат. Це легкий дизайн та відносно швидкий процес нанесення, що дуже зручно.

Як поєднувати кольори

При виборі відтінків, які планується поєднувати, варто звернути увагу на їхнє початкове призначення та кінцеву мету, яку переслідує дівчина, створюючи образ.

Дуже популярно використовувати як основу пастельні, спокійні відтінки, а на їхньому тлі розміщувати невеликий острівець яскравих елементів.

  • Це класичний підхід, який підійде абсолютно кожній, тому що тип акценту можна вибрати фактично будь-який.
  • З класичних, фактично універсальних поєднань варто відзначити персиковий та яскраво-жовтий, ніжно-рожевий та фіолетовий.

Головне дотримуватися поєднання відтінків, цілком можна використовувати різні відтінки одного кольору, вдасться створити красивий градієнт.

Класичний комбінований манікюр не повинен сильно виділятися на загальному фоні образу. Його завдання полягає в тому, щоб за рахунок острівця яскравого відтінку поєднуватись з яскравими аксесуарами в образі.









Зробити це дуже просто, але якщо абсолютно немає досвіду та розуміння про те, як правильно поєднувати кольори, рекомендується довіритися думці майстра, який робитиме манікюр.