Машинка для манікюру: 9 кращих моделей апаратів та приладів з описом, які насадки та фрези потрібні для початківців

Поради майстрам-початківцям

  1. Якщо у вас зовсім не впевненості у власних силах, то радимо відвідати будь-які курси нігтьового сервісу або просто поспостерігати за роботою майстра, може навіть попросити порад від професіонала.
  2. Відеохостинг вважається дуже інформативною платформою в освоєнні будь-якої справи, тому ви точно за відеороликами зможете навчитися працювати з апаратом. По відео можна також розібрати, які насадки для машинки для манікюру краще використовувати і для яких робіт.
  3. Грамотно вибирайте фрези, тому що деякі можуть сильно псувати нігтьову пластину під час виконання будь-якої процедури.
  4. Щоб пристрій не перегрівся, давайте йому відпочити хоч 10 хвилин через кожні 30-40 хвилин роботи. Про ці важливі моменти навіть виробник пише в інструкції, інакше апарат просто вийде з ладу.
  5. Роботи з видалення шелаку слід проводити максимально обережно.
  6. Якщо ви маєте намір займатися манікюром з професійної точки зору, то про недорогі машинки для манікюру відразу забудьте. Адже дійсно якісний апарат ви зможете купити в тому випадку, якщо не заощаджуватимете на пристрої.

Ви повинні розуміти, що навіть кваліфіковані майстри намагаються не допускати тривалої роботи на підвищених швидкостях: нехай за часом видалення шелаку пройде довше, проте фактура збережеться неушкодженою.