Денний макіяж (145 фото): покрокове створення макіяжу для зелених, карих, сірих та блакитних очей. Уроки візажистів з нанесення косметики

Етапи підготовки шкіри

Перш ніж накладати косметику на обличчя, не варто забувати про базові правила. Шкіру необхідно підготувати.

Цей процес складається з кількох етапів:

  1. Очищення шкіри спеціальними засобами.
  2. Легкий пілінг для щоденного використання допоможе тональному засобу краще розподілитися на шкірі.
  3. Тонізація шкіри нормалізує показник pH і покращить проникаючу здатність засобів догляду.
  4. Сонцезахисні засоби варто використовувати навіть у холодну пору року. Влітку SPF-фактор має бути 30-50.
  5. Праймер – своєрідний бар’єр між декором та засобами для догляду за шкірою. Крім того, він добре утримує косметику, не даючи їй обсипатись.

Техніка виконання денного візажу

Після того, як дотримано правил підготовки шкіри обличчя, можна приступати. Техніка має певну послідовність. І так покрокове нанесення денного макіяжу:

Необхідно вирівняти тон обличчя, не забуваючи базове правило про рівномірне, бажано природне, освітлення. Черговість дій також важлива.

  • Коректор використовується першим. Якщо є прищі або запалені ділянки, треба нанести на них.
  • Консилер замаскує темні кола, якщо вони є під очима. Використовується після коректора.
























Тепер можна наносити тональну основу.Спонж бажано змочити, тоді покриття лягатиме тонким шаром, а межі не будуть помітні. Крем наноситься м’якими рухами масажними лініями – від центральної частини обличчя в сторони. Зворотні рухи можуть призвести до накопичення засобу носогубних складках.

  1. Щоб надати виразність погляду та витонченості рисам обличчя, брови коригуються у певній формі. Великим рисам відповідатимуть широкі брови, можна використовувати гель, що має воскову основу.
  2. Блідим бровам додадуть яскравість тіні, пудровий олівець або інші спеціальні засоби. Для того щоб брови виглядали природно, застосовується засіб не більше ніж на пару тонів темніший за натуральний колір.
  3. На цьому етапі підводяться очі та наносяться тіні. Колір тіней повинен підбиратися відповідно до типу зовнішності. Добре, якщо тони відносяться до єдиної колірної гами.
  4. Рум’яна накладаються на вилиці акуратною косою лінією у напрямку від вух до куточків губ і розтушовуються.
  5. Тушею фарбуються вії одним шаром, тоді вони виглядають природно.
  6. Закріплюючий етап – припудрювання. Ідеальним варіантом для денного макіяжу є розсипчаста пудра, яка має легку текстуру.

Завершує денний макіяж нанесення помади одним шаром, щоб уникнути надмірної насиченості. Для сухих губ підійде світлий бальзам або блиск із зволожуючими властивостями.

Переглянути роботу професійного візажиста можна на відео нанесення денного макіяжу.

Останні штрихи зроблено, денний макіяж завершено. Якщо все виконано правильно, зовнішній вигляд набув стриманої привабливості. Тепер можна вирушати у своїх справах, відчуваючи впевненість у тому, що зовнішність перетворилася на кращий варіант.