Модні зачіски: тренди, фото-новинки та стильні рішення стрижок на коротке та довге волосся, для дівчат, жінок та чоловіків

До урочистостей

Зачіска повинна гармоніювати з нарядом та тематикою урочистого заходу. З моди ніколи не виходять розпущені (можливо місцями підібрані) пасма, дрібно або крупно завиті.

Дуже красивий варіант – часткова або повна сіточка з дрібних хвостиків. В результаті кропіткого плетіння виходить витончена павутинка, якою можна покрити волосся як по всій довжині, так і частково. Надзвичайно ефектно виглядають прикраси з дрібних квітів, намистин або стразів.

На кожен день

Модні літні зачіски цього року – з косами у різних варіантах. Прості, французькі, навколо голови і всю довжину, африканські, як обідка для пухнастих пасм.

Фантазія творців безмежна – достатньо подивитися на фото в інтернеті, щоб надихнути ту чи іншу ідею.


Для жінок

Багато жінок сьогодні віддають перевагу коротким стрижкам, або середній довжині. Ритм життя диктує свої умови, і на догляд за довгим волоссям часом банально не вистачає часу.

З огляду на це стилісти сьогодні вважають найбільш актуальними такі варіанти:

  • Каре – нев’янучий образ, який можна оновлювати нескінченно, доповнювати новими нюансами. Дзеркально гладке, текстуроване, трапецієподібне, рівне, шарувате, з чубчиком – ця зачіска завжди шикарна;
  • Боб – ще один варіант, що не виходить з моди. Сьогодні особливий шарм мають зачіски в стилі «ретро», жіночний об’єм з подовженими пасмами, романтичні градуйовані локони на тлі довгої косої чубки, а також асиметричний боб;
  • «Гранж» — скуйовдженість та недбалість, безумовно, тренд цього сезону;
  • Короткі стрижки з градуюванням дозволяють експериментувати з укладаннями, створюючи будь-який образ;
  • В особливій ціні гламурні довгі чубчики, що прикривають обличчя;
  • Чудово виглядають шевелюри, гладкі біля коріння і з пишними локонами.

Для довгого волосся актуальною залишається каскадна стрижка, найголовніше – вибір правильної форми та інтенсивності градуювання. Варіанти таких стрижок можна побачити на фото модних зачісок.

У поточному сезоні вітається романтика та жіночність кучерів та локонів. Їхня хвилястість може бути найрізноманітнішою: м’якою і повітряною, чіткою, невимушено недбалою, зі стильною підкруткою тільки на кінчиках.

Завдяки пучкам, косам і плетінням, а також шикарним пишним хвостам можна вносити щодня різноманітність у образ. Чимало тому сприяють відповідні прикраси – від оксамитових і атласних стрічок до шпильок, що сяють.