Нарощування нігтів: техніка виконання, як самостійно наростити нігті в домашніх умовах гель-лаком (покрокова інструкція з фото)

Нарощування нігтів: покрокова технологія для початківців, види та етапи процедур на формах або тіпсах, 100 фото

Довгі акуратні нігтики – це чудовий атрибут, який чудово доповнює жіночий образ. Ось тільки не всі представники прекрасної жіночої статі можуть відростити такі нігті.

Іноді це обумовлено поганим здоров’ям нігтів, але в більшості випадків просто доводиться довго чекати, коли вони вже відростуть. Здорово, що існує маса способів нарощування нігтів, і зовсім не обов’язково йти в салон краси за цією послугою, адже нігті можна наростити і вдома.

У цій статті ми докладно опишемо процедуру нарощування нігтів для початківців, а також поділимося корисними порадами щодо догляду за ними.

Переваги та недоліки цієї процедури

Ви повинні розуміти, що самостійно нарощування вимагає граничної обережності та акуратності. Але крім цього, потрібно твердо вирішити, чи робите ви довгі нігтики чи ні, щоб визначитися з цим важливим моментом, нижче ми розібрали основні плюси та мінуси нарощування









Переваги нарощування

  • Легкість виконання. Наростити нігті зможе абсолютно будь-яка дівчина, потрібно лише підготувати все необхідне, а потім трохи попрактикуватися.
  • Можна замаскувати зайву рельєфність нігтьової пластини. Спеціальний акрил або гель дають можливість усунути всі нерівності, тому нігті стають рівними та красивими.
  • Міцність. Штучне покриття на нігтьовій пластині захищає він різних подряпин, сколів та інших ушкоджень. Якщо ви наростите нігті, то ваші нігтики не будуть ламатися і розділятися на шари.
  • Боротьба зі шкідливою звичкою. Якщо ви наростите собі нігті, то ви назавжди покінчите зі звичкою гризти нігті. Адже твердий гель погризти не так просто, та й сліди від зубів залишатимуться, якщо ви продовжите це робити, а це сильно зіпсує вигляд манікюру.

Головні недоліки нарощування

  • Завищена ціна. Хоч і ви робитимете вдома нарощування, але все одно вам доведеться витратитися на хороші гелі та необхідні інструменти, а також інше приладдя.
  • Погіршення здоров’я нігтя. Пов’язано це з тим, що акрил та різні гелі блокують надходження кисню до нігтя, тому під пластиною можуть утворюватися порожнечі, в яких добре розвиватимуться мікроорганізми та грибок.
  • Великі витрати за часом. Якщо в салоні вам можуть наростити акуратні нігтики за 50-60 хвилин, то вдома на цю процедуру у вас піде 2 або навіть 3 години. Звичайно, через 2-3 такі процедури, ви зможете суттєво скоротити цей час.

Нарощені нігті потребують регулярного коригування. Зазвичай таку процедуру треба проводити 1 раз на 2-3 тижні, тому що поступово вони підламуються, йдуть убік і втрачають колір.

Технологія нарощування гелем на скловолокні

Файбергласс – це круте ноу-хау в нейл-арт просторі, воно допомагає створювати неймовірну кількість форм і типсів, а також додавати довжину нігтиків на свій розсуд.

Ну що ж, давайте приступимо до вивчення технології нарощування нігтів гелем:

  1. Перед початком роботи добре промийте руки, а особливо область нігтьової пластини, щоб усунути всі можливі забруднення.
  2. Далі вам слід подбати про те, щоб створити необхідні умови для нарощування нігтів. А саме, очистити робочий стіл від зайвого, підготувати всі матеріали та інструменти, щоб вони завжди були під рукою.
  3. По краю кутикули проходимо будь-який засіб для видалення кутикули.
  4. Через 2-3 хвилини апельсиновою паличкою піднімаємо і обережно відсуваємо кутикулу від нігтьового краю. Після цього надлишки кутикули видаляють спеціальними ножичками або кусачками.
  5. Коли кутикула видалена, рекомендуємо обробити шкіру вище нігтя на всіх пальцях жирним кремом. Робимося це для того, щоб захистити нігтики, тому що з жирної шкіри легко прибрати гель або інші речовини, які необережно потрапили на шкіру.
  6. Опрацюйте пластину праймером, після цього нанесіть рівний базовий шар, відправте ніготь на ультрафіолетове сушіння LED-лампою, слід тримати 1-1,5 хвилини.
  7. Потім нанесіть другий шар бази, тепер сушіння виконувати не треба.
  8. Далі готуємо скловолокно: ріжемо смужки необхідної довжини, розкладаємо їх обережно за допомогою пінцету та палички. Слідкуйте за тим, щоб залишалася відстань 0,5-1 мм від шкірних бічних валиків та верху. Після цього знову йде етап полімеризації.
  9. Далі обережно стисніть нігти з боків, щоб отримати бажану форму.
  10. Тепер залишається лише прибрати надлишки матеріалу за допомогою пилок і бафів, обробити ніготь знежирювачем, а потім нанести топ-покриття.










Далі ви можете розглянути фото нарощування нігтів, у яких відображені основні етапи процедури.

Запобіжні заходи

Якщо ви хочете, щоб довгі нігти збереглися тривалий час, важливо застосовувати якісний матеріал, бажано від того виробника, який добре себе зарекомендував.

  • Якщо нігтьова область пошкоджена: є садна, порізи, мікротріщини, нагноєння, розшарування нігтя тощо, то бажано відмовитися від виконання цієї процедури.
  • Якщо нігтьова пластина уражена будь-яким видом грибка, спочатку потрібно вилікувати захворювання. В іншому випадку на вас чекають серйозні ускладнення.
  • Якщо ви вибираєте салон, то не варто орієнтувати ціни на нарощування нігтів. Так як у цьому випадку ви можете нарватися на непрофесіонала, який сильно зіпсує ваші нігті.








Краще вибирайте тих, з ким ви більш-менш знайомі або про цих фахівців з манікюру вам розповідали друзі.










Як доглядати за нарощеними нігтями

  • Намагайтеся акуратніше звертатися до таких частих побутових речей, як: замочки, шпильки, кнопки тощо. Якщо ви вперше нарощували нігті, то потрібно тим більше бути обережним, тому що через неакуратність можна пошкодити покриття або навіть відламати ніготь.
  • Якщо перед нарощуванням ви знімаєте старий лак, то важливо застосовувати лише рідини без ацетону у складі.
  • Прибирання та миття посуду повинні проводитись у гумових рукавичках.
  • Не допускайте різких перепадів температури нігтів, оскільки вони відшаруються вже через тиждень.

Коректуйте форму, колір і довжину нарощених нігточок мінімум 1 раз на місяць.

Ми сподіваємося, що наша стаття була для вас дуже корисною та інформативною. Тепер ви знаєте, як виконується нарощування нігтів у домашніх умовах. Бажаємо вам всього найкращого!















Фото нарощування нігтів