Нарощування нігтів: техніка виконання, як самостійно наростити нігті в домашніх умовах гель-лаком (покрокова інструкція з фото)

Запобіжні заходи

Якщо ви хочете, щоб довгі нігти збереглися тривалий час, важливо застосовувати якісний матеріал, бажано від того виробника, який добре себе зарекомендував.

  • Якщо нігтьова область пошкоджена: є садна, порізи, мікротріщини, нагноєння, розшарування нігтя тощо, то бажано відмовитися від виконання цієї процедури.
  • Якщо нігтьова пластина уражена будь-яким видом грибка, спочатку потрібно вилікувати захворювання. В іншому випадку на вас чекають серйозні ускладнення.
  • Якщо ви вибираєте салон, то не варто орієнтувати ціни на нарощування нігтів. Так як у цьому випадку ви можете нарватися на непрофесіонала, який сильно зіпсує ваші нігті.








Краще вибирайте тих, з ким ви більш-менш знайомі або про цих фахівців з манікюру вам розповідали друзі.










Як доглядати за нарощеними нігтями

  • Намагайтеся акуратніше звертатися до таких частих побутових речей, як: замочки, шпильки, кнопки тощо. Якщо ви вперше нарощували нігті, то потрібно тим більше бути обережним, тому що через неакуратність можна пошкодити покриття або навіть відламати ніготь.
  • Якщо перед нарощуванням ви знімаєте старий лак, то важливо застосовувати лише рідини без ацетону у складі.
  • Прибирання та миття посуду повинні проводитись у гумових рукавичках.
  • Не допускайте різких перепадів температури нігтів, оскільки вони відшаруються вже через тиждень.

Коректуйте форму, колір і довжину нарощених нігточок мінімум 1 раз на місяць.

Ми сподіваємося, що наша стаття була для вас дуже корисною та інформативною. Тепер ви знаєте, як виконується нарощування нігтів у домашніх умовах. Бажаємо вам всього найкращого!