Поживна маска для обличчя в домашніх умовах: найкращі рецепти та готові рішення для сухої шкіри після 40 та 50 років

Маски типу шкіри

Для того, щоб суміш дала потрібний ефект, підбирати її варто, враховуючи стан шкіри:

  1. Для сухої шкіри засіб повинен живити епідерміс, тому можна розглянути склади, що включають алое, різні масла, навіть кисломолочні продукти. А ось цитрус і подібні йому не підійдуть, бо вони почнуть сушити шкіру. Йдеться, зокрема, і про олії цих плодів;
  2. Глина, вівсянка допоможуть підсушити жирну шкіру.Не варто захоплюватися такими засобами, достатньо їх використовувати раз на тиждень. А ось зняти запалення можна за допомогою обліпихи, томатів. Можна взяти і мед, тільки обов’язково перевірити перед цим алергію на нього;
  3. Змішана шкіра також потребує певних інгредієнтів. Але варто відмовитися від мигдалю, персика. Маски можуть бути зроблені на основі трав’яних та фруктових настоїв.






Рецепти

По фото поживних масок для обличчя можна зрозуміти, що складатися вони можуть з різних інгредієнтів. Їхня кількість може бути мінімальною. Головне, зрозуміти та грамотно підібрати, чого ж не вистачає вашій шкірі.

  • Для дуже сухої шкіри підійде склад із жовтка яйця та столової ложки олії мигдалю. Все це треба змішати, нанести на обличчя. Діяти інгредієнти будуть протягом 15 хвилин, після чого все акуратно забирається за допомогою змоченої бавовняної тканини.
  • Склад із банана, йогурту та меду, перемішаний та збитий у блендері, також має потрібний результат. Така маска підійде для шкіри обличчя після 40.
  • Для в’янучої шкіри може бути використаний і наступний рецепт: підігріти невелику кількість оливкової олії, буквально 3 столові ложки, просочити їм тканину і покласти на обличчя, залишаючи відкритими очі, ніс і рот.Зверху також накривають обличчя рушником, а щоб воно не забруднилося, прокладають між першим і другим шаром папір. Якщо полежати так 20 хвилин, пори почнуть розширюватися і отримувати поживні речовини з олії.
  • Жирну шкіру можна порадувати змішаним в одній ємності медом, борошном грубого помелу та білком. Повинний вийти густий склад, який наносять на шкіру та змивають через 15 хвилин.









Якщо у вас нормальна шкіра, натріть невелику моркву, додайте жовток, оливкову олію. Витримують її також протягом чверті години, залишки забирають змоченою тканиною.