Правильний манікюр (110 фото): вчимося робити самій собі в домашніх умовах по кроках стильний манікюр, легкі приклади та новинки дизайну

Методики гігієнічного манікюру

Незалежно від того, який саме план було прийнято щодо декорування нігтів, – нанесення лаку, гелю або емалі, – все одно починатися процедура догляду та прикраси має з гігієнічного манікюру.









Не маючи можливості нанести правильний апаратний манікюр, у домашніх умовах або в поїздці є сенс скористатися однією з наступних двох методик:

  • Обрізний, при якому кутикула та бічні валики обробляються спеціальними ножицями або кусачками;
  • Європейської, яка має на меті розм’якшити кутикулу і зрушити її у бік нігтьової основи.

Підступність та непередбачуваність кутикули

При цьому бажано скористатися мудрою порадою: краще не братися за обрізний манікюр, якщо немає жодного уявлення про структуру кутикули та безпечну методику її обробки.

Взяти та просто видалити кутикулу абсолютно неприпустимо. Цій дії рішуче перешкоджають наступні дві міркування.

  1. На місці криво зробленого зрізу через кілька діб утворюються задирки і з’являться больові відчуття.
  2. Цей факт буде тим більше неприємний тому, що у вечір нанесення манікюру складеться враження, ніби всі процедури були зроблені бездоганно.
  3. На кожному пальці кутикула має особливу структуру і по-різному наближена до капілярів.
  4. Це означає, що, якщо на одному пальці шкіру вдасться зрізати без болю та мук, то на іншому цілком реальній виявиться небезпека завдати собі поранення.

Місце пошкодження пальця буде нити і боліти, а при поганому розвитку подій нагноиться, що вимагатиме негайного хірургічного втручання заради повного видалення гною.