Фрези для манікюру: види та застосування в апаратному манікюрі та педикюрі. Інструкція, як обробляти, стерилізувати, зберігати

Догляд за фрезою

Як для кожного інструменту фрезам потрібна стерилізація, якщо вона не одноразова. Багаторазові фрези слід дезінфікувати після кожного застосування.

Зазвичай стерилізація манікюрного приладдя відбувається у три етапи.

  • Перший етап. Це дезинфекція препаратами. І тому використовуються спеціальні хімічні препарати – лужний розчин, концентрати тощо. Інструмент обробляється цими компонентами.
  • Другий етап. Передстерилізаційне чищення. Вона є очищенням спеціальною речовиною. Це розчин, який здатний знищувати мікроорганізми, розм’якшувати та вимивати залишки біоматеріалу.
  • Третій етап. Обробка високою температурою. Така обробка знищує усі мікроби. Для неї використовується автоклав або шафа сухожарова (сухожар). Процес триває від 30 хвилин за температури 180 градусів. Важливо знати, що потрібно звертати увагу на температурний режим, інакше фреза може деформуватися та стати непридатною для роботи.

Крім цього, фрези мають свій термін придатності і в міру його закінчення їх потрібно міняти. Термін експлуатації для фрез теж різний. Для твердосплавних та алмазних – 3-6 місяців, керамічні – не більше 3 місяців.

Щоб повернути колишню форму корундовим насадкам, їх найчастіше просто запилюють пилкою для нігтів. Зміна фрез також залежить від майстра, як часто він користується фрезою та від виробника насадок.