Макіяж брів: покроково з фото для початківців у домашніх умовах. Уроки з нанесення макіяжу тінями, воском, олівцем та тушшю

Вибір засобу та способу

Найпростіший спосіб – олівець. Їм можна намалювати будь-яку форму, палітра кольорів дуже різноманітна, легко стирається, тому можна виправити помилки.

Але це і мінус – не завжди стійкий олівець може до кінця дня стертися.

  • Тіні тримаються так само, як і олівець, приблизно день, але вони дозволяють сильніше заповнити проміжки між волосками.
  • Можна замінити їх на кремоподібну помаду, яка також заповнить місце на шкірі. Наносять її зазвичай пензлем із скошеним кінцем.
  • Ще один варіант – фарба чи хна. Фарба тримається приблизно 2-3 тижнів залежно від виробника, хна стільки ж.

Якщо у вас від природи густі та темні брови і потрібне лише укладання, можна скористатися фіксуючим гелем. Він допоможе розчесати волоски і укласти їх в одному положенні на день.

Перш ніж вивчати, як робити перманентний макіяж брів, подумайте про те, чи насправді ви хочете виконати цю процедуру. Вона вимагає своєчасного коригування і має бути виконана лише у вмілого майстра, інакше результат може бути плачевним.

Бує він двох видів – мікроблейдинг та татуаж.

  1. Перший не підійде для дівчат із жирною шкірою, тому що пігмент може розпливтися, і брови втратять форму.
  2. Татуаж більш універсальна процедура, проте варто пам’ятати про те, що шкіра загоїться кілька тижнів, після чого її потрібно буде повторити.