Макіяж особи: як зробити? Покрокове керівництво з фото для початківців з основними правилами нанесення красивого макіяжу

Макіяж особи: головні етапи та порядок нанесення, 117 фото. Найкращі варіанти дизайну та секрети створення ідеального макіяжу

Нанесення макіяжу на обличчя – особливий ритуал, знайомий кожній жінці. Однак у багатьох сферах з’являються інновації, які дозволяють спростити процедури та зробити їх ефективнішими.

Аналогічно і в косметичній галузі: ринок постійно демонструє безліч новинок.

Сучасна інтерпретація макіяжу в обов’язковому порядку включає кілька базових правил попередньої підготовки:

  1. Правильний макіяж обличчя абсолютно немислимий без ретельного очищення шкіри. Умивання з пінкою, гелем або скрабом проводиться обов’язково.
  2. Зволоження шкіри дозволить створити ідеальний макіяж обличчя в домашніх умовах.
  3. Коригування форми брів має також проводитися на щоденній основі, щоб зберегти витончений вигин. Для круглої особи професіонали рекомендують брови зі зламом, при квадратному — у формі дуги з вигином, трикутне обличчя вимагає трохи піднятих брови, а щасливі володарки овальної особи можуть надавати своїм бровам будь-якої форми.
  4. Зволоження шкіри навколо очей дозволить уникнути пересушування чутливих ділянок і запобігає їх ранньому старінню.
  5. Не варто забувати і про губи: нанесення бальзаму, що доглядає, допоможе помаді краще пофарбувати губи, а блиск зробить губи більш чуттєвими.Експерти рекомендують використовувати ягідні, персикові та коралові відтінки дівчатам зі світлим волоссям. Брюнетки вільні зупинитися на будь-яких яскравих та екстравагантних кольорах.






Правила хорошого тону

Макіяж неможливий без тональної основи. Фото макіяжу обличчя з правильно нанесеним тоном завжди виглядає привабливо та ефектно.

Тон допомагає приховувати недосконалість, створюючи нову скульптуру обличчя без хірургічних втручань.

Як наносити макіяж на обличчя, формуючи ідеальний тон? Ось кілька секретів:

  • Маскування. Приховуємо прищі зеленим коректором, сині плями та прожилки – жовтим, землянистий колір обличчя – рожевим. Всюдисущі темні кола під очима легко зафарбовуються консилером. Пензликом слід промалювати перевернутий трикутник, основа якого лежить під очима, а гостра вершина спрямована до куточків губ. Консилер підходить і для опрацювання складок біля губ.
  • Контурування. Щоб зробити ніс візуально довшим, необхідно провести 2 лінії коректором по переніссі та продовжити їх до брів. Сегменти обличчя під вилицями, біля верхньої повіки і в середині чола затемняються бронзатором. Не варто нехтувати рум’янами, їх рекомендується акуратно наносити прямо на яблучки щік. Для овальної особи бажано відтягнути рум’яна трохи до скронь.Розтушовка залишається найвідповідальнішим етапом контурування, коли всі межі потрібно акуратно затерти. Починається розтушовування пензлем або спонжем зі світлих тонів, поступово зміщуючи до темніших, щоб уникнути ефекту «брудного» обличчя.
  • Якщо контурування стомлююче і трудомістке, варто підібрати тональний крем, що вирівнює тон і приховує всі недосконалості.
  • Фінальний штрих – фіксація макіяжу пудрою. Пудра підбирається під колір шкіри (припустимо на 1 тон темніше). Наноситься широким пензлем для пудри або спонжем.

Макіяж брів

Поетапний макіяж обличчя включає промальовування брів, яка починається з обов’язкового розчісування волосків спеціальною щіточкою.

  • Світлим олівцем необхідно пофарбувати лінію внизу брів та акуратно розтушувати її.
  • Брови можна фарбувати як спеціальними матовими тінями, так і олівцем.
  • Завершується макіяж брів накладанням фіксуючого гелю (прозорий або колір брів).

Візажисти нагадують, що використання занадто темного олівця візуально зробить брови нависаючими та громіздкими. Варто дотримуватися світліших тонів і не старатися з промальовуванням брів.

Виразний погляд

Гра тіней дозволяє візуально розплющити очі, подовжити їх, зробивши більш виразними та привабливими. Макіяж очей проходить у кілька етапів:

  1. Під тіні наносять базу, щоб макіяж тримався весь день. Нікому не подобається ефект «злежалися» тіней на оці. Це виглядає як мінімум неестетично.
  2. На складку верхньої повіки та куточок ока із зовнішнього боку наносяться темні матові тіні, світлий тон — на внутрішній кут ока. Кордон розтушовують.
  3. По лінії росту вій у верхній частині ока проводять підведенням або олівцем темного кольору. Стрілка, що виходить по краю ока трохи нагору, подовжить очі.
  4. Знизу по лінії зростання вій з внутрішнього боку ока можна провести світлим олівцем.
  5. Завершує макіяж очей промальовування вій. Фарбувати вії потрібно від коріння, підкручуючи біля самого верху. Тоді погляд стає більш «ляльковим» та відкритим.

Чуттєві губи

Губи необхідно промалювати олівцем того ж відтінку, що й помада. Як універсальний варіант використовується прозорий олівець для губ. Губи акуратно фарбуються помадою.

Для більш стійкого макіяжу губи попередньо заштриховуються олівцем, а помада наноситься поверх шару олівця.

Матові помади часто сушать шкіру, тому губи виглядають потрісканими. Любителькам матових помад рекомендується ретельно зволожити губи перед фарбуванням або вибирати рідкі помади без ефекту блиску на губах.

Основні помилки при нанесенні макіяжу

Експериментуючи з новинками в індустрії візажу, можна зробити ряд помилок, зробивши макіяж неохайним та неохайним. Як зробити макіяж обличчя, зберігши образ «леді ​​досконалість»?

Професіонали рекомендують дотримуватися простих правил:

  • Виділяти яскраво або очі, або губи. Макіяж не повинен бути перевантажений.
  • Надлишок пудри призводить до ефекту «пластикового» обличчя. Макіяж повинен виділяти найпривабливіші елементи зовнішності, гранично делікатно вирівнюючи недосконалість.
  • Перебір із рум’янами легко приведе до образу клоунеси. Не варто надто яскраво промальовувати «яблучка» на щоках. Досить легкого тону.
  • Надмірно світлий консилер приховає кола під очима, але замість погляду «панди» формуються білі смуги під очима, які не додають привабливості погляду. Консилер повинен бути світлішим від основного відтінку шкіри всього на 1 тон.
  • Тіні потрібно ретельно розтушовувати, стираючи межі.
  • Світлі губи, що зливаються з тоном шкіри, не додадуть жінці ефектності.









Геть брови-ниточки! Тільки природні, трохи вигнуті брови зроблять акценти на очі.

Експерти охоче діляться порадами та правилами нанесення макіяжу на обличчя. Декілька тренувань та макіяж стане головною секретною зброєю у досягненні будь-якої мети.

Фото макіяжу обличчя