Манікюр зі стразами: фото-новинки красивого дизайну нігтів зі стразами та блискітками (огляд головних трендів 2024)

Манікюр зі стразами (100 фото): цікаві ідеї та найкрасивіші поєднання блискіток, страз та прикрас у манікюрі

Прикрашений камінням манікюр, подібно до шикарного вечірнього вбрання, ніколи не буває недоречним.

Він вигідно підкреслює переваги всіх без винятку представниць прекрасної статі і може бути пред’явлений публіці в будь-якій обстановці від суто офіційної та ділової до гранично розслабленої та компанійської.

Блискучі перспективи стразового декору

Модний манікюр зі стразами 2024 року не став винятком і тому дуже широко затребуваний у всіх вікових та професійних прошарках прекрасної половини людства.

Мабуть, одне з небагатьох обмежень, яке можна визнати обґрунтованим для даного дизайну, — це міркування безпеки.

  • Аж надто яскравий і настирливий відблиск страз здатний просто наповал вразити шанувальника, що задивився на даму, або на грунті ревнощів і заздрощів довести до істерики люту конкурентку за чоловічу увагу.
  • В тому, що кришталева крихта може виблискувати воістину сліпуче, неважко переконатися в численних фото манікюру зі стразами, на яких він показаний у різних умовах освітлення.






Перші спроби прикрашання нігтів

Історія манікюру як окремого косметичного спрямування бере свій початок десь у вісімдесятих роках ХХ століття.

Подібно до багатьох інших прекрасних починань, нейл-арт стартував з найпростішої процедури.

Вона полягала у наданні нігтям на руках та ногах однакового забарвлення. При цьому вважалося, що довгі нігті виглядають краще за короткі, що змушувало модниць терпляче чекати відрощування нігтьових пластин до потрібної довжини і ударно підкріплювати цей процес поїданням сиру, а також інших продуктів, що містять кальцій.

Родоначальники предметного декору

Входження до косметичного арсеналу стразів відбулося у 1990-х роках. Можна сказати, що стрази стали першим декором, застосованим для внесення різноманітності в однотонний дизайн нігтів.

Тільки через якийсь час після появи стразів ринок косметичних аксесуарів став поповнюватися продукцією, що логічно продовжувала ідею предметного декору, у тому числі

  • Глітер;
  • Шіммер;
  • Лаками спеціальних складів;
  • Дзеркальними та залізними втираннями;
  • Конфетті;
  • «Ікорними» бульйонками;
  • Дрібними фрагментами блискучої фольги.









Миттєве завоювання популярності

Слабка підлога дуже швидко вловила новий віяння в нігтьовому дизайні і тому за лічені роки червоний манікюр зі стразами поширився по всіх світових столицях моди, звідки тріумфально кинувся в дрібніші міста і ваги. Окремі історики моди пояснюють даний факт трендом емансипації, що розвивався тоді.

Жіночий потяг до блискучих дрібниць

З ними можна багато в чому погодитися, оскільки звільнення жінки від безперервних турбот про дітей і домашнє господарство справді сприяло підвищенню ретельності догляду за зовнішністю.

Ще однією причиною величезної популярності стразів стала споконвічна жіноча пристрасть до всього блискучого, яскравого, кидкого.

  • Блискучі вкраплення для манікюру, що постійно присутні перед очима і при цьому незрівнянно менші від алмазних ювелірних прикрас, не могли не привернути особливу увагу милих дам.
  • Все це означає, що вже немає жодної необхідності філософствувати реальну цінність такого манікюру. Потрібно лише визнати його безперечний тріумф і детально розглянути як сильні, так і слабкі його сторони.






Безсумнівні переваги стразів

До очевидних переваг такого типу нігтьового декору можна віднести такі факти:

  • Модний манікюр зі стразами – це нескладний, проте водночас ефективний метод загострення уваги кавалерів і просто оточуючих на чудових жіночих руках, до того ж дозволяє приховати від ревних критиків злами на нігтях, помилки в їх обробці та тонуванні;
  • li>

  • Стрази безсумнівно вигідно виділять жінку на тлі іншої публіки на будь-якому світському прийомі, незалежно від того, чи проходить він у гостьовому холі помпезного готелю при світлі електричних ламп або ж під яскравим літнім сонцем прямо на вулиці в наметі для коктейль-фуршету; src=”/wp-content/uploads/li>
  • Манікюр зі стразами на короткі нігті благополучно наноситься навіть за повної відсутності професійних навичок нейл-арту, достатньо подивитися пару навчальних відео в ЮТубі та почитати рекомендації співробітниць манікюрних салонів;
  • Найширший асортимент розмірів та оптичних ефектів дозволяє вибрати в товарній лінійці будь-якого бренду саме такі камінці, які подумки малює уяву модниці і які, як вона вважає, неодмінно повинні принести їй успіх на світському заході;









Немає жодних затверджених канонів викладки блискучих скель — зараз цілком і повністю регулюється самою модницею, хоча зовсім не зайве буде перед нанесенням манікюру поштудувати свіжі каталоги, сайти та блоги модних будинків, професійних та домашніх салонів, майстринь та любительок. -дизайну.

Деякі слабкі сторони стразів

При всій загальновизнаній пишності скляної імітації дорогоцінного каміння, придуманої ельзаським ювеліром Штрассом, на ім’я якого тепер і називається кришталева крихта, вона може і підкинути цілий ряд не найприємніших несподіванок:

  • Усипаний стразами манікюр змушує суттєво переглянути всі побутові та робочі рухи жінки, інакше на неї гарантовано чекають незручності на кшталт жорстких зачепів скла за сукню, довге волосся, носові хустки, серветки;
  • Через помилки з підбором клеючого складу стрази можуть досить швидко залишити відведені їм місця, безповоротно загубившись;
  • На певному етапі декорування неминуче з’являється бажання перетворити нігті на новорічну гірлянду, проте надмірність також шкідлива, як і нестача. У результаті модниця, що втратила відчуття міри, може елементарно занапастити плідну ідею безсмачним перетворенням нігтів на майданчик для демонстрації скляного сервізу.






Манікюр зі стразами власними силами

Красивий манікюр зі стразами — це не просто реально посильне для модниці-початківця завдання, але і, можна сказати, обов’язкове для засвоєння косметична процедура.

Вона буде так само насущно необхідна, як стрижка та правка нігтів, тому краще не відкладати навчання в довгу скриньку і відразу приступити до нього на дозвіллі.

Необхідні інструменти та аксесуари

Можна звичайно відразу зайнятися фіксацією на нігтях блискучих скель, проте ця кропітка робота піде набагато простіше, якщо попередньо придбати професійне приладдя і розхідники.

Косметичний арсенал модниці, що захопилася стразами, виглядає наступним чином:

  • Пилка для нігтів з шорсткістю до 240 грит;
  • Полірувальний баф із синтетики;
  • Паличка та масло для необрізних нігтів та щипці для обрізних;
  • Ювелірний пінцет або його аналог, оснащений довгими щупами для захоплення дрібних стразів;
  • Помірно в’язкий лак для нігтів відтінку, що стабільно;
  • Основа під нанесення шелаку;
  • Топова основа для гелю;
  • Ємність для різнокольорових страз.






Фото манікюру зі стразами