Повсякденний макіяж: як правильно зробити для карих, блакитних, зелених та сірих очей (фото + інструкція з особливостями вибору стилю)

Повсякденний макіяж: покрокова техніка дуже легкого макіяжу на кожен день в залежності від кольору очей, 110 фото

Доглянутий зовнішній вигляд має велике значення для будь-якої жінки, тим більше для тієї, яка веде активний спосіб життя. Тому обов’язковою процедурою є не лише турбота про шкіру, а й грамотне нанесення повсякденного макіяжу.

Не потрібно витрачати по кілька годин на день, щоб оформити очі, брови та губи – легкість та природність макіяжу досягаються без витрати великої кількості часу.

При правильному покроковому нанесенні повсякденного макіяжу зовнішність жінки завжди звертає на себе увагу оточуючих своєю свіжістю та виразністю.

  • Важкий грим при яскравому денному освітленні перетворює обличчя на мумію, що закам’яніла, надлишки косметики розтікаються, надаючи вульгарності ретельно створеному образу.
  • Тому слід довести до автоматизму спосіб нанесення макіяжу, щоб на обличчі не було помітно нанесення косметичних засобів.

Для початку поекспериментувати, використовуючи різні варіанти косметики та колірну гаму, вибрати найкращий результат і використовувати його як базову схему на кожен день.












Щоденні процедури

Починати, звичайно, потрібно з повсякденного догляду, ретельно очищаючи, зволожуючи та напитуючи шкіру. Швидкого результату можна досягти, якщо процедури проводити регулярно і правильно, тоді гарний повсякденний макіяж не вимагатиме витрати великої кількості сил і часу.

Очищення шкіри. Тільки на ідеально чистій шкірі макіяж виглядатиме бездоганно. Для вмивання найкраще підходить вода кімнатної температури. Якщо ви використовуєте спеціальні засоби, вони повинні відповідати вашому типу шкіри.

Зволоження

Процедура, потрібна для того, щоб шкіра не пересихала, покриваючись мережею дрібних зморшок. Крем також повинен відповідати типу шкіри, наносити його слід легкими рухами у невеликій кількості.

Після вбирання зволожуючого крему тональна основа лягає більш рівно. Ніжну шкіру в області очей необхідно зволожувати спеціально призначеними кремами.

Маскування недоліків

Деяким жінкам, на жаль, доводиться боротися з колами під очима та іншими недоліками.Якщо порівняти фото повсякденного макіяжу до і після нанесення косметичних засобів, що маскують, то видно, що синці та почервоніння можна успішно заховати, наприклад, за допомогою консилера.

При виборі відтінку підбирайте такий, щоб він був трохи світлішим за натуральний колір шкіри.

Тональний крем

Практично будь-якому типу шкіри підійде використання тонального крему не жирної консистенції, відтінок якого слід підбирати, попередньо перевіривши в області зап’ястя рук.

Після вибору відповідного кольору крем рівномірно наноситься на обличчя і ретельно розтушовується спонжем так, щоб не було виділення контрастної межі його нанесення.















Використання пудри

Такий косметичний засіб надає приємному відтінку особі, згладжуючи деякі наявні недоліки і закріплює тональну основу.

Найкращий ефект у цьому плані створюється розсипчастою пудрою, для нанесення якої рекомендується використовувати велику пухнасту кисть.

Вибирайте відтінок, що підходить за кольором шкіри та наносите плавними круговими рухами.

Рум’яна

Свіжість легкого повсякденного макіяжу надає додавання рум’ян, які слід наносити з урахуванням овалу обличчя легкими штрихами по лінії вилиць. Щоб виглядати більш натуральним, виглядайте ніжні відтінки рожевого тону.

Оформлення брів

Для початку видаліть зайві волоски, використовуючи хороший пінцет, витримуючи чіткість лінії бажаного вигину брів. Слід дотримуватися природної лінії росту волосків і намагайтеся не малювати брови надмірно тонкими, або, навпаки, вульгарно-широкими. За допомогою олівця можна трохи затемнити колір.

Оформлення очей

Для природності денного оформлення обличчя слід правильно розставляти акценти та виділяти одну зону – або очі, або губи. Правило просте, але це чудовий спосіб покращення зовнішності без грубого моделювання.

Багато дівчат віддають перевагу оформленню очей, дотримуючись певного алгоритму:

  1. Нанесення тіней. Бажаний результат буде природнішим, якщо для щоденного оформлення очей використовувати натуральну палітру так, щоб вибраний відтінок відповідав кольору очей. Коричневий або мідний колір для зеленооких та бежевий для сірих чи блакитних очей. На внутрішній кут очі наносяться світліші тіні, з поступовим переходом на темні відтінки у напрямку зовнішнього кута. Колірну палітру слід ретельно розтушувати, щоб не було різкого контрастного переходу кольорів.
  2. Використання олівця або підведення. Легкий повсякденний макіяж працювати дозволяє застосування такої косметики для підкреслення виразності погляду. Головне дотримуватись кольорової гами (чорний колір для брюнеток і коричневий для блондинок) і не робити вдень занадто широкі стрілки.
  3. Нанесення туші є завершальним етапом оформлення очей. Для збереження враження натуральності туш слід наносити максимально акуратно у невеликій кількості, злегка загинаючи вії.











Макіяж губ

Якщо дівчина при оформленні обличчя наголошує на очах, то фарбувати губи слід не яскравими тонами, наприклад, бежевий, блідо-рожевий або персиковий.

Якщо ж у пріоритеті акцент на рот, то в цьому випадку підбирається яскравіша кольорова гама, з чітким обрисом контуру губ, промальованим, наприклад, олівцем, що відповідає тону помади.

Це також чудовий спосіб скоригувати форму губ. Відтінок, що вибирається, повинен гармонійно поєднуватися з кольором волосся, враховувати колірну гаму одягу і тіней. Якщо в центрі губ злегка нанести невелику кількість блиску, це додасть їм об’єму.

Види оформлення особи

Визначаючи, як зробити повсякденний макіяж, можна використовувати різну класифікацію: за часом року, залежно від кольору волосся або райдужної оболонки очей, за насиченістю косметики та багатьма іншими параметрами, серед яких одним з найважливіших є вік.

  • Багато жінок доводиться стикатися з різними проблемами при виборі простого оформлення обличчя на кожен день.
  • Підліткові модні тенденції не підходять для жінки елегантного віку.
  • І навпаки, те, що необхідно тим, хто старше 50, абсолютно не підходить для молодих дівчат.

Кожному віку відповідають як свої уподобання, так і свої табу.

















Оформлення обличчя дівчини-підлітка

Для цього віку найбільш актуальним є первісне очищення особи з використанням спеціальних засобів від підліткових висипань.

  • Проблемні ділянки необхідно обробляти лікувальними препаратами і лише після їх повного висихання допускається нанесення косметики.
  • Дрібні недоліки, почервоніння та пігментні плями легко замаскувати консилером, повіки оформляти тінями натурального відтінку.
  • Туш наноситься в невеликій кількості і, бажано, коричневого кольору.
  • Помаду можна взагалі не використовувати, а зволожити поверхню губ, використовуючи прозорий блиск.

Жінкам елегантного віку

Після очищення шкіри спеціальними засобами та достатнього її зволоження у віці 50+ обов’язково нанесення тональної основи теплого відтінку для маскування наявних пігментних плям.

Наносити тонким шаром, щоб ненароком не підкреслити наявні недоліки, у тому числі мережу дрібних зморшок.

  • Для корекції нависаючих повік необхідно оформити очі таким чином, щоб зорово підняти зовнішній куточок ока шляхом нанесення тіней, дотримуючись правила: чим ближче до зовнішнього кута, тим темніший тон.
  • Щоб обличчя не виглядало розмитим, слід чітко оформити форму брів. Помаду підбирати спокійного тону, а вікові зміни в області губ підкоригуйте за допомогою олівця трохи більш темного тону.

Макіяж є чудовим способом підкреслити свою красу, приховати деякі недоліки, перетворитися або навіть приміряти інший, незвичайний для себе образ.

Головне – щоденний ретельний догляд за шкірою, а палітру кольорів завжди можна підібрати, поекспериментувавши перед дзеркалом.

Фото повсякденного макіяжу